| Stella66 a întrebat:

Ce ati băut pentru a slabi repede? Stiu ca trebuie sa fac sport si sa schimb regimul alimentar, dar vreau ceva care sa grăbească procesul. Daca se poate fara sa fac mult efort fizic.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si apoi la fel o sa te ingrasi fi fara griji

| Donsavas a răspuns:

Apa mult a înainte să mănânci ca scade pofta de mâncare si seara la culcare, ca sa nu mai manânci cu 5 ore inainte sa adormi. Doar apa. În rest, manânci normal, fără excese sau restricții.

| Plato a răspuns:

Apa.
Calea usoara nu e mereu chiar asa usoara, sa stii. Un fat-burner e deosebit de periculos si daunator, te distrugi degeaba iar apoi te ingrasi inapoi.
Sugestia mea e sa pui mana sa muncesti, ca asa se obtin lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ceva sa bei si sa faca minuni...
Ceaiurile si apa impreuna cu o alimentatie sanatoasa si un minimum de sport te scapa de kg in plus. Ceaiul verde e bun daca nu stii ce fel de ceai sa bei happy

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Apă, e important să te hidratezi.