| ʚïɞ_Cătă_1999 a întrebat:

Heii TPU. Acum o luna m-am certat cu o foarte buna prietena deoarece am facut ceva la care nu m-am gandit inainte si acum m-a blocat pe fb ii trimit mesaje dupa alte conturi si nu stiu cum sa mai fac sa imi cer scuze si sa ma iarta noi doua facem 3 ani de cand ne cunoastem si as vrea si eu un sfat + un mesaj care sa il las. Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| FlaviaC a răspuns:

Pai...Daca tu spui ca erati asa de vechi și bune prietene, e clar ca va veti împăca, fii fara grija.Ideea e să continui sa insisti cu mesajele, ca sa ii arati ca inseamna enorm pentru tine si ca nu poti renunta asa de usor la ea.Pana la urma, daca tine la tine asa cum zici tu, va ceda intr-un sfârșit. Ai putea sa ii zici:"Stii de ce imi esti asa de buna prietena? Pentru ca sunt sigura ca, in sinea ta, stii ca uneori spun prostii fara sa gandesc, astfel ca nu te superi pe mine. Te iubesc, sa stii.Si imi lipsesti. "Eu iti doresc bafta cu ea, si data viitoare vezi sa fii mai atenta la ce vorbesti!happy

G pentru tine si ca nu poti renunta asa de usor la ea.Pana la urma, daca tine la tine asa cum zici tu, va ceda intr-un sfârșit.

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Depinde ce ai facut. Unele fapte sunt de neiertat.