| Andreiutza1809 a întrebat:

Heii TPU :)
Am mare nevoie de ajutor
Sti cumva sau aveti idee cum face pozele sa iasa asa, le editeaza sau este vreo aplicatie?
Cum le face sa iasa poza in spate neclara. sper ca stiti la ce ma refer. si cum pune aia cu 999.

https://www.facebook.com/....../photo.php

Ma scuzati ca am pus atatea poze.dar imi plac foarte mult si vreau sa stiu cum sunt facute.

Va rog ma puteti ajuta :( daca stiti?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns;)

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Descarcă-ți aplicația "Square Lite- InstaSquare quick" şi aici poți pune acele stickere cu "999", şi tot aici poți să faci mai mică poza clară ca să rămână cea neclară mai mare.

10 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Photoshop. Probabil exista si metode mai simple, dar Photoshop e cea mai buna.

| Andreiutza1809 explică (pentru Ineys):

Dar Photoshop-ul nu e cu bani? ca asa am auzit

| Ineys a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Exista o perioada de test ( 30 zile ) in care e gratis.

| Andreiutza1809 explică (pentru Ineys):

Aha.
Dar eu ma refeream pe telefon cum le modifica. sti cumva?

| Blackrose4 a răspuns:

Bună. Descarcă aplicația Color Photo Editor. În cazul în care ai Android o poți descarca de pe Magazin Play (Play Store). Deschide aplicația, apasă pe "Blur", alege o poză şi de aici e simplu. Aşa poți face să iasă poza neclară în spate. happy

| Andreiutza1809 explică (pentru Blackrose4):

Ok mi.am descarcat-o. inca ceva. sti cumva cum le face sa fie mai marita poza neclara si cum pune alea cu 999? le editeaza in mai multe nu doar in aceeasi aplicatie? Daca stii;)
Ca de ex in astea?
https://www.facebook.com/....../photo.php

| Andreiutza1809 explică (pentru Blackrose4):

Ok. Mersii mult pentru ajutor kisswinking

| Blackrose4 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Cu plăcere! kiss.

| Blackrose4 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Descarcă-ți aplicația "Square Lite- InstaSquare quick" şi aici poți pune acele stickere cu "999", şi tot aici poți să faci mai mică poza clară ca să rămână cea neclară mai mare.

| Hcd_Adda_1998 a răspuns:

No crop. Este o aplicatie pe androidwinking

| Andreiutza1809 explică (pentru Hcd_Adda_1998):

Asta am vazut-o. O si amwinking
Mersii kiss