| kariny06 a întrebat:

Heii.
TPU,am revenit cu o intrebare.
In curand este ziua celei mai bune prietene ale mele si as vrea sa'i trimit un mesaj cu o urare dar si frumoasa si amuzanta.
Ceva in genu:"Sa nu uiti momentele frumoase petrecute impreuna gen..."

Urgent!
Scz de categorie.

Dau funda la cele mai frumoase!

2 răspunsuri:
| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Nu voi uita niciodata momentele petrecute impreuna.Am fost, suntem si vom fii cele mai bune prietene mereu si nimeni nu o sa ne poata desparti!

| kariny06 explică (pentru AndreeaAnghel2411):

Am zis ca o urare nu un compliment.Dar oricum, mersi de efort`!:*