| anonim_4396 a întrebat:

Heii,TPU!

De 2 luni ma simt foarte complexata. Motivul?
Un baiat mi-a zis : Toate fetele au sani si fund,iar Kate nu are.
M-am simtit foarte prost. Adica, serios acum. Nu poti fi frumoasa si fara forme foarte mari? Eu zic ca da, si nu ma refer doar la cazul meu. Am multe prietene si cunostinte care sunt superbe si nu sunt foarte "dotate" daca pot spune asa.

In fiecare zi cand vad unele fete de varsta mea care au forme..nu pot sa neg ca sunt un pic geloasa.

Intrebarea mea este : Ce sa fac sa imi creasca sanii mai repede?

Stiu ca e o intrebare idioata, dar ma simt foarte prost, mai ales ca acest lucru a fost spus de un baiat.
Sper sa nu radeti de aceasta intrebare si stiu ca mai sunt fete care au aceeasi problema si sunt luate in batjocura.

Multumesc celor care imi vor raspunde serios.:*

8 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Hey! Depinde si cati ani ai acum, daca esti inca in momentele adolescentei sunt sanse mari ca sa-ti mai creasca sanii.Sunt fete care abia dupa varsta de 20 de ani incep sa se dezvolte mai bine.Depinde si de cum actioneaza hormonii.Si acum ce? Daca nu ai forme voluptose cu vor baietii nu este vina ta, asta este constructia ta.Probabil esti mult mai buna ca cele cu fund si sani bombati ( daca intelegi ce vreau sa zicwinking ) Este doar problema lui ca la tine nu vede ce vede la celelalte happy Ai putea sa incerci sa faci sport( asta ajuta la fund, il intareste si-l face bombat ) happy

| Furti a răspuns:

Hei, hei, hei... chiar consideri treaba asta asa de importanta pentru a te framanta? Nu trebuie sa fi vreun asteroid ca un baiat sa te placa happy

Revenind... sa stii ca nu e absolut nici-o problema ca nu ai forme, nu aspectul tau fizic conteaza ci cel interior, asa ca da la o parte gandul asta si nu te m-ai simti complexata de lucrul asta.

Sunt sigur ca tipul ala e un magar daca a spus treaba asta, nu-l baga in seama, asa vrea lumea sa te necajeasca.

Mult succes in continuare, si nu uita sa fii tu insati!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Ok,intrebarea chiar e idioata daca tu crezi ca frumusetea are legatura cu formele...E aiurea.Sanii nu o sa-ti creasca decat natural, nu poti forta aceasta "crestere". Trebuia sa-i dai o maxima, ca sa nu se mai ia in veci de formele tale! happy

| dani2404 a răspuns:

Eu cand ma uit la o fata mi-ar place in primul rand sa aiba caracter, apoi la fata ei, desigur ca ma uit si la forme, e ceva normal pentru baieti dar nu toti gandim la fel, depinde si ce varsta ai, daca esti inca in adolescenta iti vor creste mai tarziu. Succes in continuare.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Wow, 2 luni? nu ma gandeam ca fetele pun la inima tot ce spune vreun boschetar

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Oh,n-ai idee cat de mult analizam ce ne spun baietii...Si daca, pe deasupra, mai suntem si indragostite de ei, atunci ne gandim si daca am respirat corect in fata lor.Bine,nu o prea recunoastem! big grin

| UnDezaxat a răspuns:

Cum nici noi nu putem sa luam pastile sa ne creasca p.a, nici voi sa va creasca ta...ele. Sa fim seriosi, cui dracu' ii pasa de chestiile astea? Cand o sa ai o relatie, prea putin or sa conteze tampeniile de genu'.