| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Stiu ca e o intrebare de prost gust, poate chiar enervanta.
Dar in ziua de azi baietii sunt imposibili.
Unii.
Ma rog, eu sunt fata si m-am saturat sa vad ca alti baieti se uita numai dupa fete cu sanii mari, cu fund etc.
Eu sunt frumusica, toate cele, dar nu am sani si am 14 ani.
Colegele mele sunt de varsta mea si au sanii mari chiar, chiar si cele mai mici ca mine au sanii mai mari ca ai mei.
Adica nu pot sa ies pe strada fara sa fiu complexata de problema asta.
Inainte nu eram asa, nu-mi pasa de cum aratam, dar acum s-a schimbat.
Toata lumea care are sani mari zice ca nu e bine sa-ti doresti asa ceva, dar eu chiar vreau sa am sanii mai mari.
Va rog.
Puneti-va in locul meu.
Ce sa fac?
Si va rog fara batjocuri.

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Foloseste un sutien cu buretele mai mare un pic!happy
Consultă un medic endocrinolog pentru dozările hormonale!
Pastilele nu se iau la voia întâmplării, mare grijă.
Sfatul meu, este sa inveti sa te iubesti asa cum esti, pentru ca, fiecare om e special in felul lui.

| BlueBird a răspuns:

Perchea ta te va placea asa cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-ma sa te contrazic. Baietilor nu le plac numai fetele cu sani si fund :* eu am tot 14 ani si pot sa zic ca eram plinuta in anii trecuti acum fiind a 8 a. Ei bine baiatul pe care-l placeam eu se uita nu mai la asa zisele "bunaciuni" (sa mentionez ca eu nu aveam pe atunci cine stie ce sani.eram un copil) si acum pot sa zic ca am ditamai sanii desi am doar 14 ani cum am zis.si un fund foarte bombat deci sunt "buna" si nu ma ajuta practic cu nimic, nu primesc decat baieti care ma plac pentru ceea ce arat, nu ceea ce sunt. Ei bine baiatul ala despre care vorbeam eu acum ma place.si e constient ca sunt frumusica si am tot ce-mi trebuie dar a zis clar, lui nu-i pasa de cum arat ci ceea ce vede in mine la caracter...
"Nu prefera frumusetea
Care este in zadar
Ci prefera caracterul
Care este foooarte rar!" zicea mama.
stai linistita, sanii tai vor creste in timp. Si daca nu ai sani nu inseamna neaparat ca nu te plac baietii o. O e ceva de timp. Invata sa te iubesti pentru ceea ce esti tu acum! Sanii nu te ajuta la nimic daca nu ai creier...tot degeaba :*