| AleeMtf a întrebat:

Heii TPU.
Deci sa n-o mai lungim. Prietenul meu pleaca pentru 4 zile in cantonament cu fotbalul in Bulgaria. si am vrea sa stim daca vom mai putea vorbii la telefon. daca trebui sa activeze romingul sau ce si cum?! Multumesc!:* FUNDITA!

3 răspunsuri:
| ilovejdm a răspuns:

Iti pot da eu o metoda foarte buna si gratuita, este un program pe smartphone-uri numit ''viber'' este gratis dar iti trebuie internet, nu iti trebuie roming sau altceva.

| AleeMtf explică (pentru ilovejdm):

Eu am Viber, o sa-i spun sa si-l ia si el. Putem vorbii si daca suntem la distantaa? Sunt un pic stresanta, dar noi avem o atasare mare, si suntem obisnuiti sa vb mult.

| ilovejdm a răspuns:

Da poti vorbi si la distanta, eu vorbesc din Romania in Anglia si merge.