| Against a întrebat:

Heii...Am nevoie dep utin ajutor din partea persoanelor cu multa imaginatie big grin. Vrem sa facem o farsa dirigului nostru (prin telefon)...dar nu stim ce anume sa spunem (ca un copil a fost batut si astea, dar cum lungim farsa)? Help! :-s

Răspuns Câştigător
| Yuyakee a răspuns:

Stiu ca nu are leg cu farsa pe care vreti voi sa o faceti crede-ma e mult mai amuzant: eram in a 8a si aveam toti chef de farselaughing si sunam cu nr ascuns la orice numar pus din minte(la intamplare) si puneam muzica pe fundal si ziceam ca suntem de kiss cashlaughing si ca daca raspunde corect la o intrebare ex: ''Ce este cabanosul?'' rolling on the floor si a zis o fata/doamna ca este persoana care se ocupa cu cabanelelaughing era foarte amuzantlaughing sau daca ne spune alfabetul corect. cu ă.ţ.şrolling on the floor si face unalaughing dublu ş dublu ţ dublu wrolling on the floor a fost foarte amuzantlaughing sau alta gen sunam pe cineva si ziceam ce te dai u la prietenul meu ca vreau sa te vad in fata scolii singura etc.eu zic ca este mai amuzant asa.asa nu stie nimeni cine a fost si mai ales sa va certe sa zic asa ca va tineti de sotii

| Against explică (pentru Yuyakee):

Dragute sugestii, dar noi trebuie sa propunem o farsa pentru cei de la Radio Zu, care sa o faca dirigului.

1 răspuns: