| Anduţaa a întrebat:

Heii TPU! 'neaţa! voiam să mă interesez de ceva! am vazut multe persoane care poarta ochelari de vedere pe rama aceea de " tocilar ". http://opticata.ro/rame-ochelari/

ştiţi cumva dacă ramele le pot găsi şi la optică? sau. cum să procedez? şi in jurul cărei sume se invârte preţul? mulţumesc frumos!

Fundiţă!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Se gasesc si la optica, depinde de unde le cumperi, dar am vazut si prin Penny, fara dioptrie, costa 7 lei.

| Anduţaa explică (pentru Mihaela1964):

Da, dar nu cred că dacă eu cumpar o pereche din Penny si ma duc cu rama la ei sa-mi puna lentilă, merge. adica. nu stiu. asta e ideealaughing de aia mă interesez. mulţumesc oricum :*

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Anduţaa):

Ochelarii care se vand la Penny sunt un moft...nu merge sa pui lentila cu dioptrie pe ei.

| LegionarulRoman a răspuns:

Eu prefer una din cele mai bune rame din lume :Jaguar.Nu imi place sa am ochelari ca un papagal in culorile curcubeului, asa ca imi plac ramele negre.Mai gandeste-te-te inainte de at-i lua asa ceva.

| Anduţaa explică (pentru LegionarulRoman):

Nu am spus că imi plac ochelarii in culorile curcubeului laughing. şi eu optez pentru culoarea negru. Dar vreau să incerc şi ceva diferit. happy