| strawberrycool14 a întrebat:

cine poate sa-mi dea poze cu rame de ochelari din aceia 'de tocilar', cu rama neagra si groasa....se poarta pentru ca sunt la moda!happy

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Buna uite daca vrei sa cumperi gasesti pe site-ul asta:http://www.okazii.ro/cautare/rame+ochelari+geek.html mi-am luat si eu tot de acolo.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Onio a răspuns:

Scuze de comentariul ce urmeaza, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar sunt mai nou la moda acest gen de ochelari geek pentru ca atat de mult s-a indobitocit lumea incat acum vor macar prin accesorii pot sa para mai inteligenti.

P.S. Persoanele de fata se exclud happy

| strawberrycool14 explică (pentru Onio):

Sa stii ca eu nu vreau sa par mai inteligenta! pur si simplu imi plac aceste rame de ochelari!