| aanndreea_4848 a întrebat:

Heii TPU happy va rooogg frumossss sa ma ajutati si pe mine
din intamplare am vazut pe youtube hercule gameplayy si miaa aduss amintee de cand eram eu mica si jucam jocuri dinasteaa ma puteti ajuta sa imi aduc aminte 2 jocuri?
unu era cu un fel de martian jocul era straniu dar imi placea la nebunie si stiu ca jucam incontinuu demoul parca se numea herb dar nu mai stiu siiguurr si era intr-un fel de inchisoare de piatra si trebuia sa. isi elibereze fratii si mai tin minte ca el nu punea sa loveascaa putea doar sa " mediteze" isi punea mana la tampla si pur si simplu scotea nistee sunete ciudate caree inebuneau inamici. doar atat imi amintesc
si 2
era un joc cu iepuri cu ff multe planse oof sad din asta nu imi mai aduc amintee va roogg

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Al doilea joc e cumva Jazz JackRabbit? eu pe asta il jucam cand eram mica love struck si l am descarcat si ma joc si acumhee hee

2 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Jazz JackRabbit 2 big grin asta e mai misto happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si intreab-o pe mama ta