| piticka a întrebat:

Caree stiee nistee status noiii[dragoste, fitzee, si tristetzee]. Dauuu FUNDA shh vott :-x

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Degeaba esti iubit,.daca nu esti fericit.
Intr-o noapte un baiat si o fata veneau de la cinematograf. Fata simte nelinistea, indoiala din partea baiatului. Tacerea lui dadea de banuit ca ceva nu era in regula. El i-a spus fetei sa se opreasca ca sa poata vb in liniste, apoi incepu sa ii spuna ca senimentele lui s-au schimbat si ca ar fi mai bine sa se desparta. Fata incepu sa planga si incet deschise portofelul si ii dadu baiatului un bilet. Intre timp un conducator auto turmentat venea din spate si i-a lovit in plin; fata a murit pe loc iar baiatul a supravietuit miraculos; amintindu-si de bilet a citit uimit: "FARA DRAGOSTEA TA AS MURI" :X:*

Pentru tine a fost o joaca.totul a fost la intamplare.in fiecare zi mi-ai zis ca am iubesti si ca sunt viata ta.insa cand ne-am despartit.mi-ai zis ca eu eram o singura viata din toate restul.

eu te-am iubit dar tu ai distrus cuvantul i u b i r e pe care il costruiseram impreuna; daca va putea acea persoana sa-i gaseasca literele si sa il amplaseze inapoi piesa cu piesa,pas cu pas,... acea persoana esti tu, dar daca nu vorbesti si nu spui ce simti degeaba se vede in ochii tai daca iti este rusine sa spui cuvantul t e i u b e s c nu vei gasi niciodata literele dintruse si nu vei putea nicio data sa refaci cuvantul i u b i r e; tie iti este rusine sa o spui dar eu o spun:te i u b e s c

stau pe scaun ma gandesc pe cine sa mai iubesc. dar cu gandu' tot la tine s-a rupt scaunu' cu mine ...

Tu esti umbrela mea atunci când începe sa tune. Si daca vrei sa ma omori, macar fa-o cu pasiune...
Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

Visez doar la tine… visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini?

Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

Tu esti visul meu… unicul meu vis… as vrea sa te atrag in valtoarea pasiunii, sa te strang asa de tare incat TU si EU sa devenim un singur suflet.

Daca as putea sa rearanjez alfabetul, as pune tu si eu impreuna.

Sa iubesti, inseamna sa traiesti prin celalalt, sa simti nevoia de a-i povesti, de a-i cere un sfat, de a-i darui. Sa iubesti inseamna sa te completezi prin celalalt.

Daca as amaneta un gram din dragostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva…

Esti cel mai dulce vis al meu. Te iubesc pana la cer si inapoi de un infinit de ori.

Dragostea… Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o !

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!

Gandeste-te la cel mai dulce lucru, inmulteste-l cu infinit, aduna o eternitate si vei stii cat imi lipsesti.
Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2.tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna.

Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine? Pentru ca te voi iubi in fiecare zi din viata mea.

Credeam ca viata este nedreapta cu mine si mi-a dat multe motive ca sa o urasc. Dar acum cum as putea uri viata asta minunata care mi te-a dat pe tine?

Cuvintele nu imi ajung, asa ca inchide-ti ochii, apropie-te de ecranul telefonului… saruta-l, eu sunt de partea cealalta si te sarut… atat de mult te iubesc.

De Ziua indragostitilor vreau sa-ti spun ca dragostea adevarata nu are final fericit… pentru ca pur si simplu nu are final!

Nu mai am nevoie de concediu pentru ca tu esti vacanta mea si cu gandul la tine calatoresc prin cele mai ascunse locuri… pe care doar iubindu-te le pot descoperi.

.

!

E o zi cand sufletul invinge orice urma de tristete, cand tot ce a fost greu ti se pare usor, e Ziua Indragostitilor!

Nu-mi trebuie o zi anume ca sa-mi deschid inima, asa cum nu-mi trebuie nici soare pe cer ca sa-ti vad zambetul.

Daca vrei sa-mi masori dragostea mea pentru tine, iti spun ca te iubesc pana la cea mai indepartata stea.

Valentine’s Day a strans in ea un intreg anotimp de dragoste. E vremea sa gustam impreuna din fructele coapte si rosii.

Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci si pentru ceea ce ma faci sa fiu, cand sunt cu tine.

Daca ar creste cate o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine, ti-ar trebui toata ziua si tot nu ai ajunge la capatul gradinii de flori. Asa ca mai bine ma chemi sa ne plimbam amandoi.

Am sufletul in mana ta tu trebuie doar sa-l cresti…viata are gust placut atunci cand stiu ca ma iubesti…

Nu stiu cum suna dar…Fericirea mea consta in a fi impreuna!
Fara tine e ca si cum nu mai sunt eu
Inima mea este ca un templu. Intri,te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? "
" Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti! "

" Cand ma gandesc la infatisarea ta de ingeras buzele mi se umezesc gandindu-ma ca ti-as putea vorbi in soapta, spunandu-ti vorbe dulci… "

" Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu ! "
Prima data cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, prima data cand te-am atins mi-a fost frica sa te sarut, prima data cand te-am sarutat mi-a fost frica sa te iubesc, acum ca te iubesc mi-e frica sa nu te pierd… "

" Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "

Te iubesc ca pe propria-mi viata! Stii de ce?! Pentru ca tu esti viata mea…. "

" A B C D E F G H I J K L M.mi-e dor de tine ! "

" Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine… "

" Sa iubim nebuneste tot ce straluceste pe acest pamant, fiindca alta viata nu ne este cunoscuta… "

" Iubirea este singurul lucru care poate fi impartit la infinit fara sa se micsoreze… "
" Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti… "

" Aseara am visat trei stele…numai una era mai stralucitoare ca celalalte…una erai tu, alta eram eu, iar ultima era cea mai stralucitoare… dragostea ce ne unea…. "

" Nimic nu e mai frumos decat IUBIREA …iar iubirea e mai presusus de orice ! "

" I loved you once, I love you still, Always had and always will… "

In lumea mea care e o mare intrebare tu esti raspunsu fara ezitare….te stiu din cartile de basme si povesti….cat de tandru esti……prin felu in care iubesti stii ca ma innebunesti… "

" Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe !

*Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

" As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
" Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
" As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor k si si pe pamant exista raiul! "
" Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor…
" Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "
" Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "
" Chiar nu vad cum ar fi o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "
" Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "
" Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "
" Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
" Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "
" Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "
" O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
" Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "
" Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "
" Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "
" Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC !
" Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "
" Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte… "
" Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "
" As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "
.
privesc spre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu ,luna sa iti vegheze somnul si ingerii sa-ti indulceasca visele. inchide ochii si voi fi langa tine
te iubesc….si orice mi-ai face tot te iubesc…
Te iubesc in stil Gabana,ca esti dulce ca bomboana.Te iubesc in stil Armani,sa ne moara toti dusmani.Te iubesc in stil Versace,chiar si-atunci cand n-am ce face!
Da`mi cate putin din toate Un pic de zi de noapte Sa`ti arat dragostea Dar vreau Doar daca se poate Sa te strang in brate tu esti inima mea
o inima te iubeste un suflet la tine se gandeste doua maini te-ar mangaia ce zici tie ti-ar placea?
Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "
As vrea sa fiu o stea`aa Sa stralucesc" numai pentru tine" Sa ma transfrm in ploaie… Sa` cad usor peste trupul thau fisrbinte`ee …Apoi sa ma evapor. Sa ajung din nou in cer"… Sa`aa le`e zic ingerashilor` …Cat de mult TE IUBESK ….:*:*:*:*:
Dragostea nu are nevoie de cuvinte…se poate spune TE IUBESC cu o singura privire
te iubesc oricat de mult ar trebui.tu esti singura persoana pentru care mai traiesc inca.cand am necazuri ma gandesc la tine si ma linistesc.tu esti petala unui trandafir ce se deschide,creste atunci cand imi vede chipul.te iubesc
Si de pe cer
Sa iti aduc
O stea din carul mare
Sa straluceasca viata ta
In semn de alinare….:X:X
ai aparut in viata mea , ca o minune…mai fermecat cu mii si mii de vb bune…ai alungat din jurul meu clipele grele . te voi iubi mereu minunea vietzii mele…!:X:X:X:X:X
1000 sa te iubeasca
100 sa te doreasca
10 sa te vrea
1 sa te ia
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc
Ma indoiesc ca soarele se misk
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc:X
E atat de frumos sa vezi lumea cu alti ochi cand e cineva ce te iubeste langa tine.E atat de frumos sa stai in ploaie cu cel drag sarutandu-te….ce vise….ce lacrimi….ce iubire….ce poate face dragostea din om…e fromos stiind ca cel ce te iubeste acum te va iubi mereu…
Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti…
Dacă sufletul celui pe care îl iubeşti este ca o stâncă, asta nu înseamnă că totul în jur e un munte abrupt.
Eu il bex pe prostut si asta nu realizeaza

***Uneori am nevoie de dragoste, uneori am nevoie de singuratate, uneori de zi , alteori de noapte, uneori de frig , uneori de caldura dar intotdeauna am nevoie de tine!

Te iubesc in vis,Te iubesc in scris,Te iubesc in gand,Tu cand:X
mi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nu` mai plecaa`

0 sa-mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh suntem d0ar n0i

De atat barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!
(16 Octombrie 2010 00:09 )
SelfishGirl a răspuns:
-Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie !
-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.
-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt !
-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !
-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?

Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte !

Priveşte`мă`n ochii să`nţeℓegi .sentiмenteℓe pe cαre nu ştiu să ţi ℓe spun

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

Sa nu iti fie frica In jocul asta sunt amanta , iubita ,si amica

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta , poate a altuia

● Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

# şi vei privi în ochii mei . eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă

Nu`ţi dOrii niciiOdată perfecţiiiunea ,exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc !

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă

Pisii.nu fii speriată .dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că , acolo , undeva , el încă ma iubeşte

Spune repede ce vrei , acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai

Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă , iubită şi amică . Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să ştie că eu pentru tine sunt unică

Mi-e dor de toate , şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

#. Era ciudat ;-s . Dar începeam să mă obişnuiesc . oricum , de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti .Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

Crezi că sunt o oarecare ? Văd că inima te doare !

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat ... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii !

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

E special ce se întamplă cu noii Avem şi soare Avem şi ploi`!

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi,aruncă`te de la înălţime,aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată , nu se naşte a-2-a oară !

Mi-e dor de anumiţi prieteni :X ce-au însemnat mult

Şi.toate par amintiri abandonate`n mers!

# Snt`clipe si clipe din trekut`care au trekut`sunt momente in care sincer m-a durut`[]`sunt clipe care au fost uita-te[]`sunt momente in viata in care nu poti `treke peste toate`[] #

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare !

"Ce e dincolo de fata asta stiu doar cei p care i-am facut sa plnga in viata asta .

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant :[

Tu nu vrei un Logan...vrei un "Mertan"
Cand te faci mare stii bine ca trebuie' sa fii un barosan

Ştiu că lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte.

Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare...Spune-le în faţă tot.

Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi,acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten. Se transforma-n adversar

Măă suPer piSh pe tinee` Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee

Într-o lume aşa mare târfele te sapă în continuare

Spui cuvinte mari , că îmi eşti prieten frate?! bwăă , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte

"Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes .

Pentru cine mă acuză c`aş fi uitat de unde am plecat [_|_] .mă faci să râd niciodată n`ai ştiut de unde am început .

Dacă mâine o să mor asta e . Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit , şi`după`o lună : "asta`e . A`murit`! "

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !

Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa-ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa-mi aduc aminte .

Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta .

A fost doar o simpla` intamplare nimic special insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasul` si nimeni nu-l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.

Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare`

#. În ziua de azi se cam vând toate şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate

*. Nu e totul perfect , dar o să fie .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată

Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă. !

Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!

Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas,iar tu tot cu ea în gând.

Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară

Tu ai invăţat`o că nimic nu` se uită . că nu totu` se iartă . Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dathăă` !

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x

A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi;x

Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!"

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect

De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Hai` du-te şi nu privi în urmă .

Ce aştepţi ` invitaţie specială ?! seara asta o să fie fenomenală hai ia un pahar ` stai , nu lua suc ` eşti la grădiniţă sau in club ?! :o`

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!"

•Dar Eu` zambesc . Caci drogul nu-l mai i`au ! Te am in fata mea . Si totusi`.nu te vreau` !

Spune`i orice că n`o interesează nu bagă în seamă bârfa spusă de vre`o proastă apropourile pe care una lume le bate .rămân doar vorbe

Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere .

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Curcubeu, cameleon sau cum vrei tu sa ii zici,in ton cu orice sezon portocaliu, violet verde-aprins perlat, m-astresat in **** mea atat gri metaliz

Un alt apus de soare, frăţioare! ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna ;x

Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat. ;x

Am rănit multe persoane , poate asta mi-e firea. Doar nu credeai că în viaţă te înşeală doar privirea . Însă doar un lucru îl ştiu foarte bine : că ''îmi pare rău'' n-ai să auzi de la mine

E ca o jungla acum In mintea mea e numai ceata si fum.

Drăguţa mea , mă amuzi foarte mult cică nu ştiu de unde am început ba ştiu foarte bine , tu nu ştii că mă piş pe tine

Sa`ti spun ce m`a facut sa ma gandesc la el.Era asa . saten,da si eu la fel ! Subtilitatea este cheia stii tu ,nu? Asta plus un zambet...numele si numarul !

[ movie `Păcătoasa` ] Te-am mirosit din prima si nu e de mirare,ca esti mai zdreantza decat presul ma-tii de la intrare!

Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc !

Că am plecat, că nu o să plec,unde am ajuns nu o să regret. Lacrimi nu o să curgă pe obrazul meu .Mai dăi in morţii mă.si pe cei care mi.au vrut rău

Dacă vrei voi fi a ta până în pragu disperării.Jur că o să fiu aici până la capătul răbdăRii.Şi să închei , mai zic ceva să vedeţi aici cultură . Crede`mă că şi băieţii pun guriţa sub centură

Şi-n 2 săptămâni m-ai cunoscut cât alţii intr-o lună, Am şi o parte întunecată , dar ţie ţi se pare bună

Când ieşi fără el, nu te controlează, nu te sună, Tu ştii că te iubeşte, dar nu vrea să ţi.o spună .Ii place să facă anchetă ca un procuror , spune zi de zi "dăcă mă înşeli te omor"

Calcă`ţi pe orgoliu şi răspunde`mi la întrebare: • Dacă te`aş călca şi eu pe inima . ce zici,doare ?

Raman in urma ta Lacrimi ce ard si sting, Raman si eu un suflet Gol de tine plin.

Stai, e prea devreme-acum , încă mai poţi să visezi , lumea nu e ce crezi, nu te grabi să o vezi

Am făcut lucruri pe care acum le regret. Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet .

Acestea sunt vise colorate intr'o lume plina de nuante gri

Tu poti sa mori prost, eu incerc sa invat din mers. Poate viata nu are rost, dar ce frumos sa ii dai un sens.

Oamenii vin, raman pleaca si nu-I poti judeca Dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Nu mai e la fel, stii, nici nu mai poate fii Se pare ca visul de-o viata scade incet pe muchii

Stii ca e pretul pus peste tot,pentru ce mai traim? Stii cum e într-o lume ce vrea sa uitam ce simtim.

Că dacă tu ignori tot ce te-nconjoară , Asta nu înseamnă că o sa dispară!

M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?

Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte !

Priveşte`мă`n ochii să`nţeℓegi .sentiмenteℓe pe cαre nu ştiu să ţi ℓe spun

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

Sa nu iti fie frica In jocul asta sunt amanta , iubita ,si amica

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta , poate a altuia

● Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

# şi vei privi în ochii mei . eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă

Nu`ţi dOrii niciiOdată perfecţiiiunea ,exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc !

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă

Pisii.nu fii speriată .dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că , acolo , undeva , el încă ma iubeşte

Spune repede ce vrei , acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai

Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă , iubită şi amică . Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să ştie că eu pentru tine sunt unică

Mi-e dor de toate , şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

#. Era ciudat ;-s . Dar începeam să mă obişnuiesc . oricum , de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti .Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

Crezi că sunt o oarecare ? Văd că inima te doare !

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat ... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii !

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

E special ce se întamplă cu noii Avem şi soare Avem şi ploi`!

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi,aruncă`te de la înălţime,aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată , nu se naşte a-2-a oară !

Mi-e dor de anumiţi prieteni :X ce-au însemnat mult

Şi.toate par amintiri abandonate`n mers!

# Snt`clipe si clipe din trekut`care au trekut`sunt momente in care sincer m-a durut`[]`sunt clipe care au fost uita-te[]`sunt momente in viata in care nu poti `treke peste toate`[] #

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare !

"Ce e dincolo de fata asta stiu doar cei p care i-am facut sa plnga in viata asta .

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant :[

Tu nu vrei un Logan...vrei un "Mertan"
Cand te faci mare stii bine ca trebuie' sa fii un barosan

Ştiu că lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte.

Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare...Spune-le în faţă tot.

Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi,acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten. Se transforma-n adversar

Măă suPer piSh pe tinee` Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee

Într-o lume aşa mare târfele te sapă în continuare

Spui cuvinte mari , că îmi eşti prieten frate?! bwăă , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte

"Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes .

Pentru cine mă acuză c`aş fi uitat de unde am plecat [_|_] .mă faci să râd niciodată n`ai ştiut de unde am început .

Dacă mâine o să mor asta e . Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit , şi`după`o lună : "asta`e . A`murit`! "

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !

Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa-ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa-mi aduc aminte .

Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta .

A fost doar o simpla` intamplare nimic special insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasul` si nimeni nu-l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.

Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare`

#. În ziua de azi se cam vând toate şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate

*. Nu e totul perfect , dar o să fie .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată

Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă. !

Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!

Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas,iar tu tot cu ea în gând.

Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară

Tu ai invăţat`o că nimic nu` se uită . că nu totu` se iartă . Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dathăă` !

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x

A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi;x

Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!"

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect

De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Hai` du-te şi nu privi în urmă .

Ce aştepţi ` invitaţie specială ?! seara asta o să fie fenomenală hai ia un pahar ` stai , nu lua suc ` eşti la grădiniţă sau in club ?! :o`

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!"

•Dar Eu` zambesc . Caci drogul nu-l mai i`au ! Te am in fata mea . Si totusi`.nu te vreau` !

Spune`i orice că n`o interesează nu bagă în seamă bârfa spusă de vre`o proastă apropourile pe care una lume le bate .rămân doar vorbe

Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere .

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Curcubeu, cameleon sau cum vrei tu sa ii zici,in ton cu orice sezon portocaliu, violet verde-aprins perlat, m-astresat in **** mea atat gri metaliz

Un alt apus de soare, frăţioare! ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna ;x

Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat. ;x

Am rănit multe persoane , poate asta mi-e firea. Doar nu credeai că în viaţă te înşeală doar privirea . Însă doar un lucru îl ştiu foarte bine : că ''îmi pare rău'' n-ai să auzi de la mine

E ca o jungla acum In mintea mea e numai ceata si fum.

Drăguţa mea , mă amuzi foarte mult cică nu ştiu de unde am început ba ştiu foarte bine , tu nu ştii că mă piş pe tine

Sa`ti spun ce m`a facut sa ma gandesc la el.Era asa . saten,da si eu la fel ! Subtilitatea este cheia stii tu ,nu? Asta plus un zambet...numele si numarul !

[ movie `Păcătoasa` ] Te-am mirosit din prima si nu e de mirare,ca esti mai zdreantza decat presul ma-tii de la intrare!

Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc !

Că am plecat, că nu o să plec,unde am ajuns nu o să regret. Lacrimi nu o să curgă pe obrazul meu .Mai dăi in morţii mă.si pe cei care mi.au vrut rău

Dacă vrei voi fi a ta până în pragu disperării.Jur că o să fiu aici până la capătul răbdăRii.Şi să închei , mai zic ceva să vedeţi aici cultură . Crede`mă că şi băieţii pun guriţa sub centură

Şi-n 2 săptămâni m-ai cunoscut cât alţii intr-o lună, Am şi o parte întunecată , dar ţie ţi se pare bună

Când ieşi fără el, nu te controlează, nu te sună, Tu ştii că te iubeşte, dar nu vrea să ţi.o spună .Ii place să facă anchetă ca un procuror , spune zi de zi "dăcă mă înşeli te omor"

Calcă`ţi pe orgoliu şi răspunde`mi la întrebare: • Dacă te`aş călca şi eu pe inima . ce zici,doare ?

Raman in urma ta Lacrimi ce ard si sting, Raman si eu un suflet Gol de tine plin.

Stai, e prea devreme-acum , încă mai poţi să visezi , lumea nu e ce crezi, nu te grabi să o vezi

Am făcut lucruri pe care acum le regret. Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet .

Acestea sunt vise colorate intr'o lume plina de nuante gri

Tu poti sa mori prost, eu incerc sa invat din mers. Poate viata nu are rost, dar ce frumos sa ii dai un sens.

Oamenii vin, raman pleaca si nu-I poti judeca Dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Nu mai e la fel, stii, nici nu mai poate fii Se pare ca visul de-o viata scade incet pe muchii

Stii ca e pretul pus peste tot,pentru ce mai traim? Stii cum e într-o lume ce vrea sa uitam ce simtim.

Că dacă tu ignori tot ce te-nconjoară , Asta nu înseamnă că o sa dispară!
♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate !
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori .
♥Si poti sa-mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta .
♥Intamplator,oricine poate iubi
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape
♥Sunt eu,tu si restul' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii .
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine
♥Say hello to my little gun .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cazut,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !

| Cristianne a răspuns:

Aaaah,Româna asta.rolling eyes

| KaRy a răspuns:

Http://faraplictiseala.weebly.com/statusuri-diverse.html
Sunt cele mai tari statusuri;)

| AllysaDeea a răspuns:

*Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.*
*Reality is almost always wrong*
*A real man doesn’t love a million girls. He loves one girl in a million ways.*
*Truth or happiness, never both.*
*do what you can now.forget what wasn’t done then.*
…*I was born with an enormous need for affection, and a terrible need to give it. (A.H)*
*Love is rare, life is strange, nothing lasts, people change.*
*te iubesc la nebunie ca pe-o coada de scrumbie!
*Et si tu n`existais pas Dis-moi pourquoi si`existerais
*"Pentru zilele ce au sa vie
Pentru noptile cu iasomie…"
*Ti-aduci aminte? Cand eu n-o sa uit nicicand…Piedica mea si tu cazand cu capu’n piatra de mormant
*Give me the sunrise…
*Viata nu este o stiinta exacta ,este o arta.
*Am o mie de defecte.le folosesc ,insa ,pe rand !
*Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!
*sorry ,girls, i date only models!
*norocul este mult in lumea asta mare…dar s-ampartit…
*caut femei care sunt deschise la relatii fara obligatii, trio, fantezii, femei cu orgasm cu ejaculare…
*Nu poti sa schimbi trecutul; dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
*The more options I have, the more undecided I am.
*Try, if you can
*FETELORRR….MAI IESITI DIN PANTALONI….ii purtam noi barbatii….
*ITS NICE TO BE IMPORTANT BUT IT’S MORE IMPORTANT TO BE NICE
*"Vulturilor li se intampla sa zboare mai jos decat gainile, dar gainile nu se vor ridica niciodata pana la nori"
***Fericirea nu poate fi cumparata cu bani si dragostea nu poate fi dobandita cu forta.
***Încrederea se cucereste greu si se pierde repede.
***She needs a hand to hold, someone who will never let her go again
***And in that moment, I swear we were infinite
***Cine isi da cuvantul cu usurinta, cu aceeasi usurinta nu-l tine
***Nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete.
***Toate adevarurile sunt usor de inteles o data ce sunt descoperite; ideea e sa le descoperi.
***Numai un prost poate sa critice, sa condamne si sa se planga – si majoriatea prostilor o fac
***Cel care zambeste atunci cand lucrurile iau o intorsatura proasta s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
***Cea mai mare placere în viata e sa faci lucrurile despre care oamenii spun ca nu ai voie sa le faci.
***Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
***Hotii iti cer banii sau viata; femeile le vor pe amandoua.
***Recunosc poate ca ai jucat mai bine….dar nu uita ca e 1-0 pentru mine
***Iti place sa faci ancheta ca un procuror .sa spui zi de zi : " stii, daca ma inseli, te omor "
***Omul care are rabdare sa nu se razbune imediat, ori te iarta, ori se razbuna cumplit.
***Nu stiu cum n-ai vazut , are ceva-n privire.
***Când deliciile vietii prind riduri, devin amintiri.
***Uneori puterea unei femei sta in eleganta, gingasia si dulceata de care da dovada.
***Visele de`atunci nu`ti ajuta la nimic
Vrei macar pentru o clipa sa te`ntorci in timp .
***La inceput , visele par imposibile, apoi putin probabile si in cele din urma inevitabile .
***Daca vrei sa fii fericit o clipa…razbuna-te …daca vrei sa fii fericit o viata…iarta.
***Ai facut ce-ai vrut din mine
Tu stiai ca te iubesc
Nu m-ai fi crezut in stare
Ca pot sa te parasesc
Am lasat totul in urma
Pe inima mi-am calcat
Toate visele cu tine
Intr-o clipa le-am uitat
***"Privesc viata precum un pasager important de pe Titanic: s-ar putea sa nu ajung la destinatie, dar macar merg la clasa intai." (Arthur Bucward)
***"Suntem niste zei prosti, niste zei nemuritori care ne-am uitat destinul."
(Constantin Noica)
***"Cand copiii nu fac zgomot, fac prostii mai mari."
(Henry Fielding)
***"Orice despartire este o batalie pierduta pe frontul nevazut al destinului."
(Ionut Caragea)
***"Rabdarea este arta de a spera."
(Luc de Clapiers (Vauvenargues))
***"Prietenii sunt modul lui Dumnezeu de a-si cere scuze pentru familia pe care ne-a dat-o."
(Tennessee Williams)
***"Noi suntem doar ingeri cu o singura aripa, nu putem zbura decat imbratisati."
(Luciano de Crescenzo)
***"Sufletul tanjeste sa creada, dar intelectul refuza sa-i dea voie."
(Dan Brown)
***"Cand ploua in suflet, nu-i niciodata senin afara, iar cand e senin in suflet, nu ploua afara niciodata."
(Mihail Codreanu)
***"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant." (Mario Puzo)
***"Linistea este intentia de a stapani efectele agitatiei excesive. Linistea este sera in care se cultiva intelepciunea."
(Huai-Chin Nan)
***"Un prieten adevarat iti stie slabiciunile, dar iti arata calitatile, iti simte temerile, dar iti intareste credinta, iti cunoaste ingrijorarile, dar iti elibereaza spiritul, iti recunoaste defectele, dar iti subliniaza posibilitatile."
(William Arthur Ward)
***"Nu exista un drum spre fericire. Fericirea e drumul! "
(Mircea Albulescu)
***"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte. "
(Kirkegaard)
***"Cu penele altuia te poti impodobi, dar nu poti zbura. Acest lucru nu-l prea stiu oamenii, dar il stiu pasarile."
(Lucian Blaga)
***"Cine merge incet, merge sanatos; cine merge sanatos, ajunge departe."
(Proverb italian)
***"Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute. "
(Cioran)
***"Traieste-ti viata ca si cum fiecare fapta a ta ar deveni lege universala."
(Immanuel Kant)
***"Eternitatea nu poate fi smulsa zeilor decat clipa de clipa."
(Octavian Paler)
***"Pentru a depasi gandirea critica trebuie sa adoptam o stare de gratitudine."
(Neale Donald Walsh)
***"Toate patimile, afara de acelea ale inimii, se risipesc in visare."
(Victor Hugo)
***"Daca lumina este prima dragoste a vietii, dragostea nu este ea lumina inimii?"
(Honore de Balzac)
***"Un organism sanatos este camera de oaspeti a sufletului, un organism bolnav o inchisoare."
(Francis Bacon)
***"O binefacere care ti se reproseaza a fost considerata totdeauna o jignire."
(Jean Racine)
***"Rostul vietii nu este sa ajungeti undeva, ci sa va dati seama ca deja sunteti acolo si ca ati fost din totdeauna. Sunteti din totdeauna si pentru totdeauna – in momentul creatiei pure."
(Neale Donald Walsh)
***Sexul este un joc in pereche. Cine termina primul, acela si câstiga.
***Chiar daca nu suntem unul langa altul. vom fi tot timpul impreuna. Te port cu mine in gand oriunde as fi si orice voi face.
***Sa nu ma uiti niciodata, fiindca undeva in lumea asta, mai aproape sau mai departe, e cineva care te iubeste!
***E greu sa le faci singur pe toate in bucatarie !
***Dragostea nu are nevoie de cuvinte. Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire !
***Culege-ma, din picaturi de stele Atinge-ma,…
***Live your life, you only have one.
***Primu l pas il fac eu,urmatorul pas e al tau.
***What we do in life , echoes in eternity
***Eu nu ma tem de ce se tem toti oamenii
***Fa-ti timp sa oferi un zambet chiar si unui corb,
Fa-ti timp sa auzi ce aude un surd si sa vezi ce vede un orb
Fa-ti timp sa iubesti chiar daca nu esti iubit
Si chiar si singur pe pamant sa fii cel mai fericit
Fa-ti timp sa vezi splendoarea fiecarui an
***Pentru a domoli un elefant ai nevoie de un par pentru a opri un cal ai nevoie de un bici iar pentru a stavili o femeie ai nevoie de o inima.
***gata numai plang dupa tine.du-te unde vrei.ai plecat.foarte bine…eu caut o tipa cu care sa vad lumea in roz.adica sa fie aceea persoana una de viata.doar o viata avem…
***and we…build up castles/in the sky and in the sand/design our own world/ain’t nobody understand/i found myself alive/in the palm of your hand/as long as we are flyin’/All this world ain’t go no end
***nimic nu este intamplator.totul este cauza si efect.pentru ca totul are un inceput si un sfarsit
no word is enough to describe a men
***Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
***ntr-o lume nebuna nu trebuie sa fi sanatos
***love is my name,and sex is my game…let the name and play the game!
***imi place atat de mult carnitza de pasarica incat pentru piept sunt in stare sa dau pulpele…. la o parte!
***invat sa pierd ….dar numi place situatia in care sunt
***nu cred in vb dar las faptele sa vorbeasca
***SUNT USOR DE AGATAT SI CAD REPEDE LA PAT…
***Iubirea este arhitectul universului. ( Hesiod )
***daca susul e jos si josul e sus ,daca stau sus inseamna ca stau jos?
***Am obosit luptând cu robotii
Caut linistea ce ne-o iau idiotii
Oprind fiecare gând morbid
Sorbind zorii cu meniu melodic
Zic pas la fitele de oras
Un ecou din ego sa le iau pe faras
***parca suntem in 2011…parca mai demult ziceai ceva de tovarasia mea si a ta…ia sa vedem de unde veniti…ca va schimbati prea repede…!
***sunt multe de spus,dar cui sa-i spun ?
***Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste ochii plang. Si cand ochii plang mana le sterge lacrimile.
***uneori viata nu doar ca bate filmul ci ii traseaza un scenariu rupt din cele mai triste drame
***Nu jigni femeia care te refuza ptr.ca TU nu ai fost convingator…
***femeia sta cu tine pana pleaca cu altu.
***traim intr o lume unde nebunia este normala
***Uneori am nevoie de dragoste, uneori am nevoie de singuratate, uneori de zi , alteori de noapte, uneori de frig , uneori de caldura dar intotdeauna am nevoie de tine!
***Te caut si nu te gasesc dami un buz ca am obosit.
***"Sid, you’re gonna have a family too someday. You’re gonna meet a nice girl, with… with low standards, no real options, or sense of smell… "
***Love is the direct opposite of hate. By definition it’s something you can’t feel for more than a few minutes at a time, so what’s all this bullshit about loving somebody for the rest of your life?
***Inteligenta mea este trecatoare. Dureaza doar o viata.
***Atunci cand ai ramas fara puteri.schiteaza un zambet scurt. asa de gura lumii
…Si uita de tot!
***Pentru ca dragostea sa fie eterna, si indiferenta ar trebui sa fie reciproca.
Statusuri triste 1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

Statusuri triste 2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

Statusuri triste 3" Domina ca sa nu fii domniat! "

Statusuri triste 4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

Statusuri triste 5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

Statusuri triste 6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

Statusuri triste 7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

Statusuri triste 8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE ! "

Statusuri triste 9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

Statusuri triste 10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

Statusuri triste 11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja… "

Statusuri triste 12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

Statusuri triste 13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

Statusuri triste 14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

Statusuri triste 15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

Statusuri triste 16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

Statusuri triste 17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa ! "

Statusuri triste 18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

Statusuri triste 19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

Statusuri triste 20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

Statusuri triste 21 " Smeel`s like weekend… "

Statusuri triste 22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

Statusuri triste 23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

Statusuri triste 24 " Stam la rand? Sau totzi deodata? "

Statusuri triste 25 " Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "

Statusuri triste 26 " Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "

Statusuri triste 27 " Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. . "

Statusuri triste 28 " Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

Statusuri triste 29 " Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu ! "

Statusuri triste 30 " Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe… "

Statusuri triste 31 " Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

Statusuri triste 32 " Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! "

Statusuri triste 33 " Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "

Statusuri triste 34 " Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

Statusuri triste 35 " E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia… "

Statusuri triste 36 " Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "

Statusuri triste 37 " Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate… "

Statusuri triste 38 " Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza! "

Statusuri triste 39 " Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne… "

Statusuri triste 40 " Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata ! "

Statusuri triste 41 " Nici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine ! "

Statusuri triste 42 " Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le ! "

Statusuri triste 43 " Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga… "

Statusuri triste 44 " Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

Statusuri triste 45 " Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

Statusuri triste 46 " Bat covoare cu ochiul mintii ! "

Statusuri triste 47 " Moderatelly Invisible… "

Statusuri triste 48 " Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant… "

Statusuri triste 49 " Un nimeni celebru ! "

Statusuri triste 50 " Nu-mi stricati proasta dispozitie ! "

Statusuri triste 51 " Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"

Statusuri triste 52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

Statusuri triste 53 " Din lipsa de experienta m-am oprit la atat ! "

Statusuri triste 54 " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot ! "

Statusuri triste 55 " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti ! "

Statusuri triste 56 " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "

Statusuri triste 57 " Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "

Statusuri triste 58 " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "

Statusuri triste 59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "" Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …",pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "

Statusuri triste 60 " Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine ! "

Statusuri triste 61 " O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant ! "

Statusuri triste 62 " O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna… "

Statusuri triste 63 " Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia ! "

Statusuri triste 64 " Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata… "

Statusuri triste 65 " Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are… "

Statusuri triste 66 "Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"

Statusuri triste 67 " Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea! "

Statusuri triste 68 " In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani… "

Statusuri triste 69 " Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "

Statusuri triste 70 " Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "

Statusuri triste 71 " Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "

Statusuri triste 72 " Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea! "

Statusuri triste 73 " Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent
linistit ingrijorandu-te despre viitor… "

Statusuri triste 74 " Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur… "

Statusuri triste 75 " Daca aduni toata viata bani de frica saraciei, ai ajuns deja sclavul ei! "

Statusuri triste 76 " Unii oameni se tem asa de mult de moarte ca nici nu mai apuca sa traiasca! "

Statusuri triste 77 " Spune-mi la ce fel de glume razi, ca sa-ti spun cine esti! "

Statusuri triste 78 " Adevaratul castig in viata este viata, nu banii… "

Statusuri triste 79 " Suntem inclinati sa credem nu ceea ce este adevarat,
ci ceea ce ne place… "

Statusuri triste 80 " Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri… "

Statusuri triste 81 " Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica… "

Statusuri triste 82 " Azi este prima zi din restul vietii mele… "

Statusuri triste 83 " Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine… "

Statusuri triste 84 " Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "

Statusuri triste 85 " Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor… "

Statusuri triste 86 " Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"

Statusuri triste 87 " Sfaturi putem da, dar minte nu! "

Statusuri triste 88 " Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa !

Statusuri triste 89 " Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… "

Statusuri triste 90 " Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! "

Statusuri triste 91 " Cea mai mare rasplata pentru stradaniile unui om
nu este ceea ce castiga prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea! "

Statusuri triste 92 " Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia… "

Statusuri triste 93 " Copiii sunt averea omului sarac… "

Statusuri triste 94 " Nu te compromite… nu te ai decat pe tine! "

Statusuri triste 95 " Nu stii ce inseamna arta de a invinge… sa fi fierbinte chiar daca afara ninge… "

Statusuri triste 96 " Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "

Statusuri triste 97 " Inca un an din viata a trecut… am trait doar cum am vrut! "

Statusuri triste 98 " Fii elegant, nu te vinde pe nimic… "

Statusuri triste 99 " Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public! "

Statusuri triste 100 " Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "

Statusuri triste 101 " Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava! "

Statusuri triste 102 " Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura! "

Statusuri triste 103 " Primul semn al unei stari inapoiate, din punct de vedere al culturii, este intoleranta. Cand cineva crede ca numai el are dreptate… "

Statusuri triste 104 " Nimeni nu te poate tine in inferioritate fara consimtamantul tau! "

Statusuri triste 105 " Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este indiferenta! "

Statusuri triste 106 " Fiecare om mare a invatat mai intai ca trebuie sa asculte,
de cine trebuie sa asculte si cand trebuie sa asculte! "

Statusuri triste 107 " Greselile copilaresti nu sunt facute de regula de … copii!

Statusuri triste 108 " Un om trebuie sa fie destul de mare sa-si recunoasca greselile,suficient de destept ca sa invete din ele si indeajuns de tare ca sa le indrepte! "

Statusuri triste 109 " La doua zeci de ani domneste sentimentul, la trei zeci de ani vointa, iar la patruzeci, judecata! "

Statusuri triste 110 " Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti din greu pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga! "

Statusuri triste 111 " Trei iezi. cucuiezi. unde-i jointu` sa fumezi ? "

Statusuri triste 112 " Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc! "

Statusuri triste 113 " Este foarte bine ca esti un om "cu picioarele pe pamant"
Dar nu uita ca trebuie sa le mai si misti! "

Statusuri triste 114 " Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata! "

Statusuri triste 115 " Ca sa ajungi mare nu este suficient sa fi puternic,
trebuie sa mai si stii cum sa-ti folosesti aceasta putere! "

Statusuri triste 116 " Cel mai sigur semn ca cineva nu este important
este silinta cu care isi da importanta… "

Statusuri triste 117 " Nimeni nu creste daca ingaduie mereu altora sa hotarasca in locul lui! "

Statusuri triste 118 " Cine nu iarta distruge puntea pe care trebuie sa treaca el insusi! "

Statusuri triste 119 " Viata asta e ca hartia igienica……….lunga si folositoare ! "

Statusuri triste 120 " De perfectiune te-ai plictisit…dar imperfectul aduce cu el intodeauna o schimbare infloritoare… "

Statusuri triste 121 " Infrangerea nu este decat a celor care o accepta! "

Statusuri triste 122 " Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente,
iar mintile reduse ii discuta pe altii! "

Statusuri triste 123 " Cel ce scrie, transmite, cel ce vorbeste comunica,
cel ce gesticuleaza convinge! "

Statusuri triste 124 " Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca stii care jumatate! "

Statusuri triste 125 " Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri! "

Statusuri triste 126 " A scazut bursa la praz…. si asta numai din cauza unei tranzactii de capsuni… "

Statusuri triste 127 " Dak te uiti sus vezi cerul, daca te uiti jos vezi pamantul, daca te uiti in spate nu vezi nimic, dar daca te uiti in zare vei vedea o armata de succese… "

Statusuri triste 128" Pace pe pamant si razboi in pat… "

Statusuri triste 129 " Daca barbatu’ ar fi bun de ceva, femeia nu l-ar insela… "

Statusuri triste 130 " Cand eram mic credeam ca faima si banii ma v-or face fericit …….acum ca am crescut . am realizat ca asa este ! "

Statusuri triste 131 " I wanted to kill the sexiest person alive, but suicide’s a crime "

Statusuri triste 132 " De urata nu-i frumoasa… da’i desteapta, proasta dracu’… "

Statusuri triste 133" Nu face azi ce poti lasa pe maine… "

Statusuri triste 134" Cand doi se cearta, al treilea… e martor… "

Statusuri triste 135 " Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau… "

Statusuri triste 136 " A.R.F.E. = Arat. Realmente. Fermecator. Este ? "

Statusuri triste 137" Decat intelectual, mai bine un amarat de miliardar ! "

Statusuri triste 138 " Daca totul a iesit bine,inseamna ca ai gresit undeva ! "

Statusuri triste 139 " Cel ce sforaie intotdeauna adoarme primul ! "

Statusuri triste 140 " Mai bine burtos de la bere decat cocosat de la munca ! "

Statusuri triste 141 " Cine se scoala de dimineata, ii vede pe ceilalti dormind ! "

Statusuri triste 142 " Cine se scoala de dimineata doarme mai putin ! "

Statusuri triste 143 " Cine sapa groapa altuia se numeste gropar ! "

Statusuri triste 144" Decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos ! "

Statusuri triste 145 " Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul ! "

Statusuri triste 146" Cine rade la urma, gandeste mai incet ! "

Statusuri triste 147 " Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc… "

Statusuri triste 148 " Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru. nimic in lume!"

Statusuri triste 149 " Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti " > " Experienta este cel mai prost invatator. Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile ! "

Statusuri triste 150 " Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare… "

Statusuri triste 151 " Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent. Sau s-ar putea sa fi … seful "

Statusuri triste 152" Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale… "

Statusuri triste 153 " O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi ! "

Statusuri triste 154 " Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti ! "

Statusuri triste 155 " Este adevarat ca "banii vorbesc": cel mai adesea ei ne spun: "La revedere ! "

Statusuri triste 156 " Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur ! "

Statusuri triste 157 " Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate ! "

Statusuri triste 158 " Oamenii mari nu s-au considerat niciodata mari, oamenii mici nu s-au considerat niciodata mici! "

Statusuri triste 159 "Cand te lupti cu propria-ti constiinta si esti invins, ai castigat!"

Statusuri triste 160 " Cel care crede ca le stie pe toate este foarte enervant mai ales pentru noi, cei care, oricum, le stim pe toate ! "

Statusuri triste 161 " Cu cat s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vietii noastre, cu atat mai clar ar trebui sa vedem prin ea… "

Statusuri triste 162 " Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara ! "

Statusuri triste 163 " Nimeni nu este atat de intelept sau atat de prost pe cat se crede… "

Statusuri triste 164 " Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare ! "

Statusuri triste 165 " N-am sa ajung pe culme? Se poate foarte bine. Dar vreau sa urc atat cat am sa pot, prin mine… "

Statusuri triste 166 " Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in pozitia de a le face ! "

Statusuri triste 167 " Sclavul nu are decat un stapan, ambitiosul are atatia stapani cati ii pot fi de folos carierei sale ! "

Statusuri triste 168 " Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici ! "

Statusuri triste 169 " Doua clatite se plimbau prin desertul Sahara, deodata una se impiedica si ii sare gemu`… "

Statusuri triste 170 " Horoscopul de astazi: Lucru= stelele iti zimbesc, Bani= stelele iti zimbesc, Iubire= stelele inca rad… "

Statusuri triste 171 " Never take life seriously. Nobody get`s out alive anyway… "

Statusuri triste 172" Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte…

Statusuri triste 173 " Nu-ti lasa gura sa scrie cecuri pe care fundul tau nu le poate plati ! "

Statusuri triste 174 " Valabil ! "

Statusuri triste 175" Sunteti in plus ! "

Statusuri triste 176 " Nimeni nu moare virgin/a, viata ti-o trage exact cand te astepti mai putin… "

Statusuri triste 177 " Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine… "

Statusuri triste 178 " Dus cu pluta… cine vine ? "

Statusuri triste 179 " Azi nu am status… "

Statusuri triste 180 " In visele mele mereu vei ramane… ca o scateie care ma lumineaza iar cand ma trezesc vreau sa o iau de la inceput… "

Statusuri triste 1 " Sa nu uiti sa te dai si la mine… "

Statusuri triste 2" Nu te tine sa te`ndragostesti de mine… "

Statusuri triste 3" Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara…"

Statusuri triste 4" Vino in iad sa vezi raiul meu frumoaso ! "

Statusuri triste 5" Te-a durut…………. cand ai cazut din rai? "

Statusuri triste 6" Iti plac fructele?!……….Incearca-ma! Sunt o piersicuta!"

Statusuri triste 7" Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta ! "

Statusuri triste 8" Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine? "

Statusuri triste 9 " Vata de zahar?NU…Sirop de capsuni?NU…Ciocolata?NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! "

Statusuri triste 10 " Te-am cautat si te-am gasit zana mea din rasarit,
Eu sunt printul din apus si pe combinari m-am pus… "

Statusuri triste 11 " Vrei sa conduci lumea alaturi de mine? "

Statusuri triste 12 " Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca tronul meu are roti? "

Statusuri triste 13 " Eu nu am inhibiti si iti zic direct…facem SeX ! "

Statusuri triste 14 " I need girls! "

Statusuri triste 15 " Auzi, ai bani ?Ok! Vrei sa ai mai multi?

Statusuri triste 16 " Zimi se poate in toate sa fi tu… zi si noapte iti simt aproape sufletul "

Statusuri triste 17 " Hmm….WoW dar ce bine aratzi ! Parca esti zana buna si eu Pinochio… "

Statusuri triste 18 " Ocazie unica ma ofer pentru tine.Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana in 2009. "

Statusuri triste 19 " Nu te mint sa moara mama, am Ferrari dar nu pot veni cu el ca i-a picat lantul…"

Statusuri triste 20 " Da… cautarea ta s-a terminat ! "

Statusuri triste 21 " Unde ai umblat toata viata mea? "

Statusuri triste 22 " Sunt un hot si am sa iti fur inima! "

Statusuri triste 23 " Salut! Eu fac mai multi bani decat poti tu sa cheltui… "

Statusuri triste 24 " A iesit soarele sau doar ai zambit? "

Statusuri triste 25 " Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica triste… "

Statusuri triste 26 " Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai… "

Statusuri triste 27 " Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine… "

Statusuri triste 28 " Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba… "

Statusuri triste 29 " Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu ? "

Statusuri triste 30 " Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi ? "

Statusuri triste 31 " Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu… "

Statusuri triste 32 " Fii unica si diferita, spune DA! "

Statusuri triste 33 " Buna, pot sa iti cumpar o masina? "

Statusuri triste 34 "Chemati politia!Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine !"

Statusuri triste 35 " Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti? "

Statusuri triste 36 " Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun? "

Statusuri triste 37 " Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data? "

Statusuri triste 38 " Hmmmm… heloo gagica, ce frumos suras ai, sigur nu esti de prin RAI ? "

Statusuri triste 39 " Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat ! "

Statusuri triste 40 " Sesiunea trece, studentii raman… "

Statusuri triste 41 " An eye for an eye makes this world blind… "

Statusuri triste 42 " Prea dulce ca sa fiu light… "

Statusuri triste 43 " Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si cat stil ai pe tine … parca esti facuta pentru mine! "

Statusuri triste 44 " Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura… "

Statusuri triste 45 " Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! "

Statusuri triste 46 " Toti banii din lume ii dau doar pentru iubirea mea… as da si un munte de aur, numai sa te stiu a mea! "

Statusuri triste 47 " Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca nu te am pe tine? "

Statusuri triste 48 " Un pic mai intzepator… "

Statusuri triste 49 " Hey sexy, drink Pepsy ? "

Statusuri triste 50 " Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul… "

Statusuri Triste 1 " Beau bere… sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s "

Statusuri Triste 2 " Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "

Statusuri Triste 3 " Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "

Statusuri Triste 4 " Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "

Statusuri Triste 5 " Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER! "

Statusuri Triste 6 " Fac cinste plateste vecinu! "

Statusuri Triste 7 " Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

Statusuri Triste 8 " Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

Statusuri Triste 9 " Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

Statusuri Triste 10 " Dute lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

Statusuri Triste 11 " Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

Statusuri Triste 12 " Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

Statusuri Triste 13 " Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL ! "

Statusuri Triste 14 " Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

Statusuri Triste 15 " Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

Statusuri Triste 16 " Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

Statusuri Triste 17 " Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

Statusuri Triste 18 " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

Statusuri Triste 19 " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

Statusuri Triste 20 " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "

Statusuri Triste 21 " Sper sa prinzi muste la vara… "

Statusuri Triste 22 " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
Statusuri Triste 23 " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

Statusuri Triste 24 " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi ! "

Statusuri Triste 25 " N-am status acum…. dar am avatar ! "

Statusuri Triste 26 " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

Statusuri Triste 27 " Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere ! "

Statusuri Triste 28 " O gãinã avea 2 picioare in special stângu` ! "

Statusuri Triste 29 " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

Statusuri Triste 30 " Bate si ti se v-a deschide… proces penal ! "

Statusuri Triste 31 " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

Statusuri Triste 32 " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "

Statusuri Triste 33 " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice ! "

Statusuri Triste 34 " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "

Statusuri Triste 35 " Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni… "

Statusuri Triste 36 " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreq din viata mea… "

Statusuri Triste 37 " Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag p**a tai copacu`… "

Statusuri Triste 38 " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r ! "

Statusuri Triste 39 " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita ! "

Statusuri Triste 40 " Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar… "

Statusuri Triste 41 " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

Statusuri Triste 42 " Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…"

Statusuri Triste 43 " Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… ) "

Statusuri Triste 44 " Primeste mama ta cu violu` ? ) "

Statusuri Triste 45 " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fi sasele(6) meu?… "

Statusuri Triste 46 " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… ) "

Statusuri Triste 47 " La multi ani celor cu nume de buruieni… "

Statusuri Triste 48 " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3 ! "

Statusuri Triste 49 " Tristetea ta ma strange de p**a… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pish! "

Statusuri Triste 50 " Vinul rosu de Vaslui, face p**a ca un cui! "

Statusuri Triste 51 " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "

Statusuri Triste 52 " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "

Statusuri Triste 53 " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "

Statusuri Triste 54 " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

Statusuri Triste 55" Intel inside, Idiot outside… "

Statusuri Triste 56 " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "

Statusuri Triste 57 "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "

Statusuri Triste 58 " Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "

Statusuri Triste 59 " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS ! "

Statusuri Triste 60 " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ? "

Statusuri Triste 61 " Dumnezeu a facut cerul,pamantul.apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "

Statusuri Triste 62 " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "

Statusuri Triste 63 " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

Statusuri Triste 64 " Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

Statusuri Triste 65 " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "

Statusuri Triste 66 " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

Statusuri Triste 67 " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

Statusuri Triste 68 " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

Statusuri Triste 69 " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

Statusuri Triste 70 " UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL… "

Statusuri Triste 71 " nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT… "

Statusuri Triste 72 " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

Statusuri Triste 73 " Iubito…. iubeste-ma ! "

Statusuri Triste 74 " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

Statusuri Triste 75 " Care i treaba mosule? "

Statusuri Triste 76 " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie ! "
Statusuri Triste 77 " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "

Statusuri Triste 78 " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa ! "

Statusuri Triste 79 " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "

Statusuri Triste 80" sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

Statusuri Triste 81 " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "

Statusuri Triste 82 " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "

Statusuri Triste 83 " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

Statusuri Triste 84 " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "

Statusuri Triste 85 " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "

Statusuri Triste 86 " Azi nu dau autografe… "

Statusuri Triste 87 " Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! "

Statusuri Triste 88 " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "

Statusuri Triste 89 " Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone… "

Statusuri Triste 90 " I’m mobile ca n-am pc… "

Statusuri Triste 91 " Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off ! "

Statusuri Triste 92 " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat ! "

Statusuri Triste 93 " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul ! "

Statusuri Triste 94 " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… "

Statusuri Triste 95 " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "

Statusuri Triste 96 " I`em ãuei….pliz weit ! "

Statusuri Triste 97 " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ? "

Statusuri Triste 98 " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… "

Statusuri Triste 99 " Vad ca ti-e foame de mine….eu sunt in seara asta desertul pentru tine "

Statusuri Triste 100 " Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor p**a ! "

Statusuri Triste 101 " Valeu…valeu…valeleu…… mi-am scapat basca-n veceu` "

Statusuri Triste 102 " Viata e o curva…. TU esti VIATA mea ! "

Statusuri Triste 103 " Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa… "

Statusuri Triste 104 " In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca! "

Statusuri Triste 105 " Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban… "

Statusuri Triste 106 " Nu mai intrati pe mess , o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici… "

Statusuri Triste 107 " Hell was full, so I’m back! "

Statusuri Triste 108 " spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "

Statusuri Triste 109 " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore ! "

Statusuri Triste 110 " De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an… "

Statusuri Triste 111 " Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "

Statusuri Triste 112 " Save energy…. sleep in school! "

Statusuri Triste 113 " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "

Statusuri Triste 114 " Singurul mod de a v-a face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

Statusuri Triste 115 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Triste 116 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Triste 117 " Nu furati ! Parlamentarii nu suporta concurenta! "

Statusuri Triste 118 " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "

Statusuri Triste 119 " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "

Statusuri Triste 120 " Le stiu pe toate…….da-s maritate! "

Statusuri Triste 121 " Enervez…… in rate lunare! "

Statusuri Triste 122 " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa! "

Statusuri Triste 123 " Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta /Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta… "

Statusuri Triste 124 " Don’t love & cry…. fuck and smile "

Statusuri Triste 125 " Am un iepuras dragutz… nu refuza dacal f*tzi… e grasut e foarte dur… si-a bagat 1 ou in c*r… si mai zice ca-i tampit… strigand Paste Fericit! "

Statusuri Triste 126 " Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "

Statusuri Triste 127 " Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… "

Statusuri Triste 128 " Ciocolata e a mea si n-o dau la nimenea… "

Statusuri Triste 129 " V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a f*t… "

Statusuri Triste 130 " Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! "

Statusuri Triste 131 " Fuck is good, fuck is funny, all the people fuck for money, if u think fuck is funny, fuck yourself and take the money… "

Statusuri Triste 132 " Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa! "

Statusuri Triste 133 " Eu vampir tu Dracula ….eu sug sange tu sugi p*la… "

Statusuri Triste 134 " Fata se uita in ochii mei, dorind un sarut romantic, eu ma uitam in ai ei dorind sa o f*t salbatic! "

Statusuri Triste 135 " Sa-mi bag p*la pe fereastra, sa v-a f*t pe toti din casa! "

Statusuri Triste 136 " 1 , 2, 3 ,4 ,5 ,6 ,7 ….moamaaa….cati prosti imi citesc stautsul… "

Statusuri Triste 137 " Hai sa bem, sa ne distram ca astazi te inmormantam… "

Statusuri Triste 138 " Poti sa fugi, oricum o incurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci ! "

Statusuri Triste 139 " Bautura si femei pentru toti baietii mei ! "

Statusuri Triste 140 " Cu femei si bautura o mai duc o saptamana ! "

Statusuri Triste 141 " Ia fa ****…. ia si bea…. apa din olita mea…
apa dulce de izvor…. cu 80 % clor "

Statusuri Triste 142 " Curgeeeeeee….curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` "

Statusuri Triste 143 " Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii… "

Statusuri Triste 144 " Angajez CLOWN. Rog seriozitate! "

Statusuri Triste 145 " Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
se gasi unul sa mute capatul mai incolo… "

Statusuri Triste 146 " Te-am vazut…. te-am placut…. si am vrut ca sa te f*t… "

Statusuri Triste 147 "Se lipesc banii de mine…. ca am super-glue la mine… "

Statusuri Triste 148 " Plecat cu iubita…….la o bere…"

Statusuri Triste 149 " Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste… "

Statusuri Triste 150 " Marsh. eu nu sunt mata… sa cenzurez in fata ta limbajul!

Statusuri Triste 151 " Agresez pustoaice de liceu… care vor sa invete. facem un 69 ? sau un 6210 "

Statusuri Triste 152 " Cand e cald judec la rece….berile! "

Statusuri Triste 153 " Nu am probleme…. sau semne de dependenta. …am castigat intr-un capac de bere…. experienta! "

Statusuri Triste 154 " Sunt multe bagaboante…. care sug p*la la soferi… ar trebui sa ma ingrijorez. sau sa ma fac sofer? "

Statusuri Triste 155 " Tot respectul meu pentru fetele mui*ste……… v-a iubesc in gura…. sunteti super pi*de! "

Statusuri Triste 156 " Bat si f*t ca masina de cusut "

Statusuri Triste 157 " Un sac de nuci… e de ajuns sa-ti dau la buci? "

Statusuri Triste 158 " Eu sunt cel/cea mai tare…da nu ma cunoaste nimeni ! "

Statusuri Triste 159 " Verigheta este cea mai mica catusa din lume ! "

Statusuri Triste 160 " Iti place sa fii mângâiat? Sa fii atins si sa fii pipait? Si… sa fii încins? Îti place respiratia celuilalt lânga urechea ta? Sa îti respire pe gât sau pe fata? Îti place sa încerci pozitii noi? Sa începi rece si sa sfârsesti cald si transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi ! "

Statusuri Triste 161 " Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompieri! "

Statusuri Triste 162 " Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-si tine gura!"

Statusuri Triste 163 " Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete , sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi ! "

Statusuri Triste 164 " You say I’m a asshole like it’s a bad thing… " > " Ma dau cu prosopul prin baie………io "pot" tu "putzi" ! "

Statusuri Triste 165 " Schimb sotie gospodina pe sotie cu*va, o zi da una ba ! "

Statusuri Triste 166 " Ia zi fa, iti iau o cola? "

Statusuri Triste 167 " Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint ) "

Statusuri Triste 168 " No acuma pentru. tara, pentru. tara , pentru. tara ! "

Statusuri Triste 169 " Vreau sa te fuck pe ritm de rapp in timp ce ma cac ! "

Statusuri Triste 170 " Stau in putza si-l ascult pe gutza ! "

Statusuri Triste 171 " Iatzi papuci de viteza ! "

Statusuri Triste 172 " Mandru`s fu-ce-mash ! "

Statusuri Triste 173 " Luati-va zboru` ca avant v-a dau eu ! "

Statusuri Triste 174 " O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri: 69 si cartofi prajiti ! "> " Mi-a dat doctorul regim…… sa pun multa gheata`n gin ! "

Statusuri Triste 175 " Parul vostru este sec, fara culoare, incontrolabil !? Cred ca il pierdetzi ! "

Statusuri Triste 176 " Invatz sa zbor….si dupa aia ma arunc de pe geam sa vad daca am inteles lectia… "

Statusuri Triste 177 " Doar Cu SaBia Si Cu PuMnu…PoTi Sa AjuNgi NuMaRu 1 ! "

Statusuri Triste 178 " La un pahar de vorbe… "

Statusuri Triste 179 " Ce par frumos ai…… pacat ca iti iese din nas ! "

Statusuri Triste 180 " – Cioc-cioc ! – Cine-i ? – Berea ! – Intra ! "

Statusuri Triste 181 " O astept pa masa ca pa soru-sa am rezolvat-o deja ca e c*rva ca masa… "

Statusuri Triste 182 " D!N!D , ma dau cu sania in congelator… "

Statusuri Triste 183 " Strada se traverseaza oricum si pe oriunde, toata smecheria e sa tzii ochii inchisi… "

Statusuri Triste 184 " Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost… "

Statusuri Triste 185 " Sunt un c*cat haios si caut o basina draguta si sexi ! rog seriozitate… "

Statusuri Triste 186 " Imi trag p*la la xerox sa v-a fac insigne! "

Statusuri Triste 187 " Ce bine aretzi… ai fost bolnava ? "

Statusuri Triste 188 " Copil Tembel ! Pierdut Borcan Zacusca ! "

Statusuri Triste 189 " Acuma m-am trezit ! Pa, ma culc… "

Statusuri Triste 190 " Pentru toate fetele care vor sa-mi stie contu` din banca….le trebuiesc codu` pin… "

Statusuri Triste 191 " Vopsesc lampile de la T.V …. poate o sa vad color ! "

Statusuri Triste 192 " Smile ! Life’s good ! "

Statusuri Triste 193 " Pentru unii bunul simt dauneaza grav sanatatii, motiv pentru care refuza sa aiba asa ceva… "

Statusuri Triste 194 " Astazi… am aflat ce e Iubirea :X ….MAINE…. afli tu ce-i despartirea… "

Statusuri Triste 195 " Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau… "

Statusuri Triste 196 " Dovada vie ca sex-ul slabeste ! "

Statusuri Triste 197 " Sanatate si virtute… hai noroc s`avem ce f**e ! "

Statusuri Triste 198 " In 18oo Dracula sugea sangele virginelor… in 2oo7 a murit de foame ! "

Statusuri Triste 199 " M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce ! "

Statusuri Triste 200 " Stiu ca nu stiu nimic… deci stiu ceva ! "
Statusuri de dragoste 1 " Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

Statusuri de dragoste 2 " Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE ! TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 3 " Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

Statusuri de dragoste 4 " Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…. "

Statusuri de dragoste 5 " Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Statusuri de dragoste 6 " As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

Statusuri de dragoste 7 " Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine… "

Statusuri de dragoste 8 " Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

Statusuri de dragoste 9 " Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

Statusuri de dragoste 10 " Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

Statusuri de dragoste 11 " Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

Statusuri de dragoste 12 " Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

Statusuri de dragoste 13 " Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

Statusuri de dragoste 14 " Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

Statusuri de dragoste 15 " Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti… "

Statusuri de dragoste 16 " Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

Statusuri de dragoste 17 "O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata… "

Statusuri de dragoste 18 " Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "

Statusuri de dragoste 19 " Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

Statusuri de dragoste 20 " Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… "

Statusuri de dragoste 21 " Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta… "

Statusuri de dragoste 22 " Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista… "

Statusuri de dragoste 23 " Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti… "

Statusuri de dragoste 24 " Cauta in sufletul meu pacea, cauta iubirea, pasiunea, tandretea, cauta implinirea… Cauta si te vei regasi gasi acolo, foarte aproape de inima mea… "

Statusuri de dragoste 25 " Esti o bucata de raza rupta din soare si cazuta pe pamant pentru. a-mi lumina inima si sufletul pierdut in splendoarea frumusetii tale… "

Statusuri de dragoste 26 " Sa astepti mereu dragostea ca pe un fel de jertfa pe care nu ai cum s-o oferi, pentru ca de fapt asteptai o jertfa pe care sa o poti oferi ca pe o dragoste… "

Statusuri de dragoste 27 " Barbatii iti v-or spune multe, ca te iubesc si cum si cat, v-or spune mai frumos ca mine, dar nu te v-or iubi atat… "

Statusuri de dragoste 28 " Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce… Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 29 " Din apa marilor as vrea sa impletesc Cuvantul dulce "TE IUBESC" Si tie sa ti-l daruiesc, ca esti tot ce imi doresc! "

Statusuri de dragoste 30 " Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 31 " Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor… "

Statusuri de dragoste 32 " Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "

Statusuri de dragoste 33 " Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul! "

Statusuri de dragoste 34 " Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul… rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare… "

Statusuri de dragoste 35 " Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire… "

Statusuri de dragoste 36 " Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare… "

Statusuri de dragoste 37 " Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit… "

Statusuri de dragoste 38 " IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista… "

Statusuri de dragoste 39 " Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seca… Te v-oi iubi si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi! "

Statusuri de dragoste 40 " Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermecat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! "

Statusuri de dragoste 41 " IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "

Statusuri de dragoste 42 " Eu ti am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am cazut de mii de ori… "

Statusuri de dragoste 43 " As vrea sa-nnec mahnirea, Ce sufletu-mi apasa des, Sa las sa vina doar iubirea, Ce bantuie prin lanuri verzi… "

Statusuri de dragoste 44 " De ce te simt atat de departe si nu-ti aud de dor cuvintele, cand un sarut ne mai desparte, si cand splendoarea inca ti se mai simte… "

Statusuri de dragoste 45 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 46 " Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, cate picaturi prinzi, atat ma iubesti, cate picaturi scapi, atat TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 47 " Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine… "

Statusuri de dragoste 48 " Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza… "

Statusuri de dragoste 49 " Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asa cum ne doream… "

Statusuri de dragoste 50 " Nu distrug visele… injectez sperantza :X ! "

Statusuri de dragoste 51 " Deabia astept sa ma trezesc… sa pot visa cu adevarat: X ! "

Statusuri de dragoste 52 " Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Statusuri de dragoste 53 " Sa amintesti e frumos, da sa fii amintit e mai frumos, eu nu iti cer sa ma amintesti da doar sa iti amintesti ca o sa imi aduc aminte de tine intotdeauna… "

Statusuri de dragoste 54 " Daca vrei sa-ti fie bine,atunci gandestete la mine! De vrei sa fi si fericita, gandestete clipa de clipa. Liniste de vrei sa ai, langa mine mereu sa stai… TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 55 " Tu esti viata mea, ziua nu are rost fara dragostea ta, cand te-am vazut am stiut ca dragostea inca o victima a mai facut! "

Statusuri de dragoste 56 " Iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti el are acelasi inteles… "

Statusuri de dragoste 57 " Noaptea e atat de rece si intunecata fara tine, nici o stea nu straluceste cand nu esti cu mine si mi-as dori atat de mult sa fii langa mine… Te iubesc ! "

Statusuri de dragoste 58 " M-ai acceptat asa cum sunt si acum esti o parte din sufletul meu. Te iubesc ! "

Statusuri de dragoste 59 " Nu pot sa-ti spun acum ce vreau .Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 60 " Vreau sa stii ca zi de zi ma gandesc la tine,as vrea sa te sarut clipa de clipa si sa te am langa mine secunda de secunda… "

Statusuri de dragoste 61 " Peste ani voi pasi alaturi de tine in adancul padurilor verzi; pe tarmuri cu nisip; si cand sorocul vietii noastre pe pamant se va sfarsi si in ceruri iti voi da mana mea… "

Statusuri de dragoste 62 " Te iubesc la nesfarsit si tot ce imi doresc este sa te am langa mine mereu! Te iubesc dragostea mea! "

Statusuri de dragoste 63 " O briza, un val, o adiere, un nor ….un sarut magnific, o atingere, o mangaiere; toate se numesc iubire! Emotia este prezenta, tu esti departe, iar eu te visez! "

Statusuri de dragoste 64 " Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut. Daca exista un sens al vietii… atunci EA este sensul, daca nu… EA ar trebui sa fie… "

Statusuri de dragoste 65 " D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o sg. inima? Pt. ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti… "

Statusuri de dragoste 66 " Surasul tau o raza de lumina in viata mea, parfumul tau, aerul pe care il respir, de n-ai fi tu ce rol ar mai avea viata, un vis ar fi amestecat cu ceata… TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 67 " Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez… "

Statusuri de dragoste 68 " Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU… "

Statusuri de dragoste 69 " Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 secrets, 1 reason :X "

Statusuri de dragoste 70 " Cine esti tu? Cum de ai aparut in viata mea? Atat de brusc, atat de profund, atat de placut… "

Statusuri de dragoste 71 " Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat ! "

Statusuri de dragoste 72 " Mi-e frica sa merg cu masina atunci cand sunt cu tine. Pentru ca atunci cand sunt cu tine sunt beat de fericire si ar putea sa-mi ia permisul… "

Statusuri de dragoste 73 " Tu esti visul meu… unicul meu vis… as vrea sa te atrag in viltoarea pasiunii, sa te string asa de tare incit TU si EU sa devenim un singur suflet… "

Statusuri de dragoste 74 " Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 75 " Look in to my eyes, if you see my hell you are lost, if you see my heaven you are the one… "

Statusuri de dragoste 76 " As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca… te iubesc, printesa mea… "

Statusuri de dragoste 77 " Uita-te pe cer… daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc… "

Statusuri de dragoste 78 " Daca as fi o planta as vrea sa fii apa mea, sa fii soarele meu, as vrea sa fii insasi viata pentru mine… te iubesc si te voi iubi mereu… "

Statusuri de dragoste 79 " Am sa-ti spun un cuvant care doare : IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu esti tu . . . "

Statusuri de dragoste 80 " Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit, si daca mor inaintea ta, voi ajunge in rai si te voi astepta… "

Statusuri de dragoste 81 " De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde, caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde… "

Statusuri de dragoste 82 " E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul

| cheryybloosomm a răspuns:

Am gresit dar stiu ca u nu ma vei ierta niciodata greseala care am facut-o a fost prea mare

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!

Daca din toata istoria as putea alege un moment care sa il pot pastra stralucitor si plin de viata, din toate zilele vietii mele as allege momentul cand te-am cunoscut.

•.• Stiie biine ce vrea! =x sii pe tiine te.a aranJat deja!~xD

-● Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie smugdacă sunt tratată prost! ●

* Stergi totul asa , fara pic de resentimente :o ? Itsi bagi` ****`n tot sii` inca sperii` ca ai sa treci peste happy !

DOlce,cumintSica si mereu zambitoare ! Asta-s eu iubire.nu ca orice lipitoare ! :

Mereu auzi pe cate unele:am talent,sunt ,.eu insa detin o vorba...sunt originala -

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi...

=xLa ce foloseste frumusetea fara inteligenta, banii fara fericire, zambetul fara sentimente, viata fara prieteni ? sad

Statusuri de dragoste 201 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 202 " Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite

Statusuri de dragoste 203 " Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "

Statusuri de dragoste 204 " As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "

Statusuri de dragoste 205 " Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)"

Statusuri de dragoste 206 " Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 207 " Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang? "

Statusuri de dragoste 208 " Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te ! "

Statusuri de dragoste 209 " Y will always love the false image i had of you… "

Statusuri de dragoste 210 " Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "

Statusuri de dragoste 211 " Chiar nu vad cum ar fii o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "

Statusuri de dragoste 212 " Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "

Statusuri de dragoste 213 " A day without you is a lost day… "

Statusuri de dragoste 214 " O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "

Statusuri de dragoste 215 " Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "

Statusuri de dragoste 216 " Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "

Statusuri de dragoste 217 " Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez… "

Statusuri de dragoste 218 " Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "

Statusuri de dragoste 219 " Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "

Statusuri de dragoste 220 " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

Statusuri de dragoste 221 " Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "

Statusuri de dragoste 222 " Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "

Statusuri de dragoste 223 " O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "

Statusuri de dragoste 224 " Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "

Statusuri de dragoste 225 " Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 226 " Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "

Statusuri de dragoste 227 " Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 228 " Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele "

Statusuri de dragoste 229 " Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "

Statusuri de dragoste 230 " Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte… "

Statusuri de dragoste 240 " Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti ? :X "

Statusuri de dragoste 241 " Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput… "

Statusuri de dragoste 242 " Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc ! "

Statusuri de dragoste 243 " Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine… "

Statusuri de dragoste 244 " Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea… "

Statusuri de dragoste 245 " Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi… "

Statusuri de dragoste 246 " Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

»Statusuri de dragoste 247 " De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic ! "

Statusuri de dragoste 248 " Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare… "

Statusuri de dragoste 249 " Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "

Statusuri de dragoste 250 " As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "

"N`o poti tine de mana chair daca vz cat amar aduna?Ce`o sa faci cand dragostea o sa apuna?At o vei lua de mana?Pt ea ai fost u vreodata in suferinte?Ai mintito cu cuv.Nu t mai asculta si nu`ndrazni sa spui ca "va fi ca inainte".

"Nimeni nu poate intelge misterul din sufletul omului cand iubeste.Nimeni nu intelge ce e "iubirea" cand omul renuntza la iubire pentru orice altceva."

"EA`?N`o sa spuna vreodata oh go on. Lumea in viatsa ei vine si pleaca. N`o acuza ca nu iubeste,nu pretuieste. Ea "doar" lasa la altele`. Tine minte: "Baietii sunt pentru CuLoARe`winking-EA apare` si DisParEe.

" Hey. n`o sa ma doara daca o alegi pe ea.iti voi spune "adio" la plecare.stii bine` nu`s genu de fata care`.sa sufere pentru un`"oarecare"."

"Si daca ai sa pleci.nu ma lua si p mne`. Stiu p cineva kre ar da orice sa fie cu tine.Cand vei da si u asa pentru mine.poate o sa ma gandesc la tine."

" Mda… Dacaa` N`ashh fi eU- ar fi alta`n lOcuUL. MeeWoh go on `!"

".Or when u sleep with her,do u sometimes think of me?"NO"if u love her the way I see.So,baby`DO IT,do it well.with me never works.because THIS IS WHAT I WANT !"

"Miuta si bere in fata blocului/Scandaluri de natura sa te`mprastie de la fata locului/Sirene de militie si salvarea urland in noapte/Cozi interminabile la paine si lapte.

"Exista un om caruia ii datorez totul si pentru care as face orice nu conteaza potul. Dar soarta imi pune mereu bete`n roate fiindca cei pe care ii iubesc nu`mi sunt aproape."

"Si evident ca as da orice s`0 vad cum creste sub ochii mei: S`o vad cum merge,cum zambeste.Insa aud mereu glasul grabit si ma`ntristeaza cand imi spune:"Ramo,tra sa`nchid".E singura ca`re conteaza`n lume pentru mine.

Mama stiu ca nu`s destul de buna de pus in rama.Dar n`am regrete`.stii.refuz sa cred ca sunt o drama.Nu suport ca cineva sa`mi critice starea,cum n`am suportat in kls 1 dictarea."Nesuportand indiferentza mea`sa vada ca nu`mi pasa mi-a pus hainele`n plasa si m`a dat afar din ksa"

Zici " totul s`a terminat,asta e soarta".Defapt ma bukur ca e gata.U in Stanga eu in Dreapta.Ce *** asteptai sa fiu langa un DRAC ca tine,un Sfant?Am vazut acum ce oriqm stiam deja.Mata crede ca t stie exact cum estioh go on.Acestea`s ultimele mele cuv.te rog tinele minte.[cumicu]

Stie ca nu`i magician,dah`nici u nu citesti in stele.Termina aici,"ce c0mic suna"`.Te`a luat de fraer pana acum`.Akum te ia de .[Cumicu]

"Uneori bei sa uiti,dar iti aduci aminte mai tare.N`am dat semne de viata,am dat semne de intrebare.Akm plange chitara in lokul meu,sunt departee,stiu.Eu sunt unde vreau.U nu esti unde vrei sa fii.Ai ramas akol solo cu sufletu cenusiu.Am sufletul atat d g0l inkt se`aud ec0uri"

Liber sa cred ca totu o sa fie ok,chiar daca TRAG,SPARG,INTEP.Hey ai tot dreptu` sa ma privesti,iar eu sunt liber sa te fur,sa te`njur sa te f**in**r.Hai sa`ti zic una mik buna de memorat"Depinde tot de modu in kre te`ai autoapreciat"[Cumicu-liber]

Sunt indiferent cu ei,indiferent de unde vin!Si nu`mi spune "frate" daca nu esti fiu lu mama.Sunt putini cei kre ma cunosc.ma stiu o gramada.Unii stiu de ce`s in stare,restu nu vor sa creada.Nu intind mana la tine decat daca fac pariu.Nu ma ai la mana decat daca ma satisfaciwinking[cumicu].

Ridika o mana daca vrei sa fi cu noi aici "aproape".Ridika ink una acum daca ai prins duma.Oricum se`ngro0asa gluma`.Ridika o mana si tSine`o sa ramana de la`NCEPUT pan` la SFARSIT de saptamana.

Poarta-te frumos cu ea ca e prea mik si nustie ce vrea.Spune-i da cand spune nu.cand zambeste,zambeste-i si u.cand greseste nu o certa ca e prea mik si nustie c vrea.Esti constient ca nu o poti refuza,se joak cu tine stii ca nu tine la tine:XDar iti place asa.

Deseori se intampla s-o simti
Esti speriat kci o auzi soptind
Dar n-ai cum s-o vezi kci e ascunsa`n tine
La fiecare secunda`ti -amintesti d mine
Poa`E tot c-ti doreai.
Poa`E tot c-ai visat.
Si "poa`" e destul sa nu.
Asta e destinu`?

"Razbunarea e pentru prosti. Indiferenta e mai faina batting eyelashes . ."

"I love you so . much when you.re not here .Watchin all the bad shows . Drinking all of my beer :-)) :-x / ."

"Cu minunata şi teribila ei nepăsare oh go on pe care noi nu o vom putea învăţa niciodată, natura uită tot, chiar şi pe cei care au avut naivitatea să creadă că, măcar, la mare nu există decât prezent.

"Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost day dreaming rolling on the floor"

"Vine clipa cand el pleaca si nu se uita crezand ca pentru ea e doar cel mai bun prieten al ei .

"Un baiat nu.ti garanteaza aripile cu care sa zbori peste lume si nici absenta lui nu inseamna obligatoriu nefericirea . :*"

"Te gandesti la eaaa` 4 ore . si o uiti in 1o secunde . love struck Viata e prea scurta sa ti.o risipesti cu oamenii care nu te vor batting eyelashes"

"cati draci trebe sa te dezamageasca . ca sa ajungi sa crezi in INGERI ?"

"Never mind, I`ll be alright` love struck.- don.t want to forget how it feels without YOU ."

"Sii ma privea cu indiferenta cu care privesti un tablou `winking ."

"Atunci cand ai sa o strigi. Adu.tsi aminte : TU ai facut.o sa nu itsi raspunda oh go on !"

"Drummul învingatorului este acela de a merge mai departe, chiar daca pentru asta trebuie sa treaca peste cadavree` ` .

"La ce ti-e drag deobicei tii pana la capat`."

"Nimic nu dureaza în suflet. oh go on Panna si cea mai verificata încredere poate fi anulata de un singur gest . . love struck"

"Atâta timp cât nu-ţi pasă unde eşti, nu te poţi rătăci batting eyelashes ."

"Nimeni` nu pOate` simtsi` gusTul` fericirii` fara` sa`l fi simTsiT` pe cel al suferinTsei` . Daca` am gusTa` numai` fericirea` . de unde am sti` ca e fericire`?"

"There Are three things in Life That shouLdn`t Be Broken ! ... HearTs , Promises and FriendshiPs winking"

"Există zile în care a trăi nu are sens. Trăiesc doar pentru acele zile în care viaţa înseamnă vis de neuitat !"

"Împotriva cui să lupt mai întâi dacă totul luptă împotriva mea?"

"tu cine mai ești ? mai poți sa zâmbești ? mai poți sa-ți amintești cum ai ajuns aici ? mai poți sa zâmbești ? mai știi cine ești ? mai poți sa-ți amintești cum ai ajuns aici ? cum ai ajuns aici ?"

Esti tu...
Cel pe kre il stiu
Ce-ai de-mi spui ca-i tarziu
Dc-ai capul plecat? . Locuri stramte
Ca vorbe de-nceput
Rani incete
Greu de perceput
Aruncate-n grija
Celor ce-au tacut. Crezi ca tot ce-i in jur
E perfect si tu nebun
Scoate-ti asta din cap!

Mai da-i o sansa.eu mi le-am risipt pe toate
Mai da-i o viata ,speranta si mie sa`mi dai moarte
Ia-mi zilele blestemate si-ngroapa-mi trupul adanc`!

Imi reprosezi ca te-am uitat
Imi reprosezi ca nu-s barbat
Imi reprosezi ca stau in jeg
Imi reprosezi ca sunt un bleg
Imi reprosezi ca te reneg
Imi reprosezi ca-i demisec
Imi reprosezi ca beau prea mult
Imi reprosezi ca nu te-ascult
Imi reprosezi ca sunt umil
Imi reprosezi ca nu am invatat sa fiu copil, ca iei in seama csunt de viril
Imi reprosezi ca nu-s curat, ca nu-s destul de bun la pat
Imi reprosezi ca m-am bagat de unu singur in ****
Imi reprosezi ca nu-s ca tine, beau prea multe aspirine
Nu visez cu tine, nu esti printre primele
Imi reprosezi ca-s un ratat, ca te-am uitat singura-n frig
Imi reprosezi ca zic ce zic, ore de ce nu pot sa tac?

Asta`I pentru cei bazati precum un bloc de beton.Nu pentru cei care pis.ati pe ei pun man ape telefon.Asta`I pentru nebunia din mine.Si tu o asculti sa competeze nebunia dint tine.

.In desertul buzelor tale sa ma pierd as vrea
Sub razele firavei luni sa simt atingerea ta
In oceanul ochilor tai sa se scalde sufletul meu
Sa naufragiez pe insula pieptului as vrea
Sa simti ca o vraja pasiunea in suflarea mea
Am nevoie ca de aer de dragostea ta
Iar tu si eu, un tot spre perfectiune,
Sa plutim molcom, sa uitam de lume
Totul graviteaza in jurul nostru ca niste planete
Avalansa de saruturi e o ploaie de comete
Descopar in inima`ti un soare mirific
Cu buzele caut pe trupu`ti un taram mistic
Mangaierile`mi aprinse
Invaluie corpul febril
Vocile se topesc intr-un cantec selenar
Buzele se unesc intr-un scrasnet de cristale
Te dezmierd cu puterea sufletului meu
Ca un imn balsamic rasuna glasul tau
Tu ma luminezi cu privirea ta mereu
Inchid ochii obositi si adorm

... la pieptul tau.

Esti ca apa!(?)
Adik?!
Te infiltrezi in suflet, erodezi si lasi urme adanci, care nu pot fi acoperite!

Voi merge alaturi de tine pe strada cu o conditie: ascunde-ti aripile pentru ca lumea sa nu stie ca esti ingerul meu.

| dincolodevise a răspuns:

Nu stiu cum o să trec peste baby . . . fără să-mi pese `

Un moment mai greu . . .o perioadă nefastă . Poate mai putem salva ceva din relatia noastră .

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonu in mana,a trecut aproape o luna.si el tot nu sunasad

O poză cu noi trăieste in amintiri . Mi-e dor să te intorc, să te iubesc din priviri.

Si acum ma gandesc numai la noi . Au trecut de mult vremurile in doi

Incerci sa-i uiti imaginea desi iti lipseste,sa auzi vocea care iti spunea ca te iubeste.

Mai bine mă ucid in lacrimi si tristete . Decat să mă omori cu gandul, să nu-ti pese .

Acum vorbesc de noi . Si uită-te in trecut si nu ne vezi pe amandoi .

Asa ca zic hai du-te. esti liber sa pleci.Pleaca unde vrei sper sa nu te intorci in veci. :]

Și te dărâmi singură încercând să te ridici, când îl vezi în fața ta . . simți că pici .

Și te gândești că nu poți fi acolo,și doare, că ai vrea asta dar nu ai ce să faci și plângi în continuare .

Ce' te uitzzi asaa la mine?Du'te la naspeta de gagikta si nu mai intreba de minewinking

Sunteti atat de praf.incat pot sa va trag pe nassmug

eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face,pe mine nu ma doare`! \:d/

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

• C?i? ?u`?i ?să ;;] de ?i?e; şi de` ?e?s? :] ?` ! ? să` fiu ;;x ?e?eu` ?cee?şi › ? f?ă` ;* c?e f?ce ex?c? >;d< ce v?e?` ?`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!

•Eu pot sa zic ca esti curva uh insa poti tace pentru ca Stii ca am dreptate . !

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta sh iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Crezi ca ma faci geloasa quu'ea?winking Du'te fraiere ca arat de 10 ori mai bine cu eaawinking_l_

S-au intalnit prima oara in liceu,
la inceput totul era frumos nu era greu

tin minte si acum aveam vreo 15 ani
eram prea mici ca cineva sa dea pe relatia lor 2 bani

inca de mici ne nastem pentru a iubi
astea's cele mai frumoase momente ale vietii

cand se va intampla insa nu vei stii
ii vei spune doar atat te asteptam de mult sa vii

le erau vorbele si fara regrete au hotarat sa incerce sa fie fericiti
fara zambete false in fata celor ce nu acceptau povestea lor

deci ma inchin cand mai vad cate un love story
si stiu ca sfarsitul meu va fi in the end of glory

Zambesc imi aprind tigara te privesc
Spun ca plec tu imi zici "te iubesc".

Yo n-am de gand sa stau in preajma ta
Mult rau mi-ai facut ca sa mai pot sta

Nu te mai ruga de mine degeaba speri
Nu te mai uita la mine degeaba vrei

S-a terminat de mult nu mai e demult ca la-nceput
Am inghitit prea mult si a venit timpul sa scuip

Cand ma uit la tine nu mai vad nimic
N-o sa iti fiu prieten dar nici inamic

Acum ma sufoc nu mai vreau sa am
Vreodata de-a face cu tine niciodata ,
Refuz sa fiu prosta de altada

S-a terminat in sfarsit traiesc,
Sunt fericita.gata. nu te mai iubesc

E clar langa tine nu, nu mai pot sta
M`am saturat de sentimente spuse ca sa fie
Te`ai gandit vreodata ca`ti faci rau doar tie?

Nu vrei sa ne despartim,mai bine lasa
mi-am dat seama de mult ca tie nu`ti mai pasa

Desi am crezut ca te cunosc cu`adevarat
Am realizat prea tarziu ca demult m`am inselat...

Am stat,constatat, reflectat situatia noastra
Tu tipi,racnesti si plangi ca o proasta

Prin lirica imi exprim delcaratia de razboi
Caci de azi nu te mai referi la noi ca "DOI"

M`ai vrajit, langa tine ma simteam ca un nor
M`ai slabit incet,incet ca un microb

Taci! Taci!Nu mai pot, nu se mai poate
S`a terminat, ADIO! O luam pe drumuri separate.

Vroiam macar sa te respect, de iubit nu am putut
Sa te vad pe strada sa te intreb ce ai facut

Atat sa plec zambind, sa`mi zic a fost inca una
Sunt cu capul plecat,iar acum domina ura

N`o mai face pe dura, n`ai motive s`o faci
Amintirea`i inca vie,dar preferi sa taci,ca te prefaci,

Displaci pe oricine cu zambetul tau fals
E acelasi ca`n prima zi cand eu am zis "Pa!Te las!"

Dragostea e indiferenta celui de langa tine
Pun STOP, caci dupa altul tot un altul vine

Eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face,pe mine nu ma doare`! \:d/

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

• C?i? ?u`?i ?să ;;] de ?i?e; şi de` ?e?s? :] ?` ! ? să` fiu ;;x ?e?eu` ?cee?şi › ? f?ă` ;* c?e f?ce ex?c? >;d< ce v?e?` ?`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!

•Eu pot sa zic ca esti curva uh insa poti tace pentru ca Stii ca am dreptate . !

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta sh iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Ironia face ca totul sa ajunga intr-o clipa doar praf.straight face

Am Învăţat Că Viaţa E ?ură?ar Încă ?u Am Învăţat Să Mă Ridic ?upă Fiecare Łovitură.straight face

Sunt greseli pe care le-am facut si chiar regret.Dar nu stiu dc draq tot pe alea le repet thinking

• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck. •

Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece

Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare

Lumea e plina de impresii . Candva , cumva, Sa nu ai impresia ca esti totul pentru cineva

Sunt rare momentele de pus in rama ! Si uite ca viata nuu are maini, dar tot iti da cate o palma

N-am sa rup in 2 pozele in kre ne imbratisam fiindca mi-e dor de baiatu’ pe care mai de mult il iubeam

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut

Nici mesaj cu "noapte buna" vad ca nu mai dai Ori nu iti mai arde de mine, ori nu stiu ce ai Daca vrei sa stergem tot ce a fost intre noi Spune-mi ca nu mai suport sa ocup locul II

Tu m-ai ranit mereu, deloc nu ti-a pasat.te-ai gandit doar la tine, eu nici n-am existat.

Sunt destui ca mine, destui ca tine, care speră de fiecare dată ca totul va fi bine .

Dar văd că n.a contat ?i timpul trece, acum normal că văd totul la rece !

Ea se ridica,il trage dupa ea si`i zbiara "Te iubesc,iti jur!dar nu mai vreau sa doara"

Ai inima ucisa de sentimente pentru mine.O sa ma pis pe ea sa-ti fie mai bine !

am crezut in vorbe false si am dat`o `n bara. pot sa promit ca nu o sa fiu aceiasi si a2a oara

Da pur si simplu n`ai ce face.La fel ca timpu care trece ,nu se mai intoarce !

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu!Impaca'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Parea asa interesat, interesant. Da poate are deja pe cineva si e legat. sau poate a fost doar o chestie de moment. si a vazut pe alta cu ceva mai evident

E greu sa plangi acolo unde radeai odata. Sa vezi cum fericirea in lacrimi e scaldata. E greu sa uiti sarutul ce inca il mai doresti. E greu sa uiti un nume , ce inca il mai rostesti

Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

Am intalnit un inGer, mi-a soptit spErante, l-am privit Orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand...

As vrea sa spun ca totul a fost frumos...Multumesc pentru orce secunda, azi totul e trecut, azi totul sa pierdut...

Despartirea noastra a fost cruda...si ma bucur ca esti la departare ca nu poti ca sa imi vezi ochi care plang fara incetare.

Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti

E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

De ce sa plang ? . suflete si inimi stiu si eu sa frang !

incepi sa-mi spui "s-a terminat" si acum regreti ca ai plecat

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

Ai sa-ntelegi candva cat ai gresit si nu vei afla.cum te-a iubit.si atunci vei regreta

Stii de ce? El nu numara pe degete calitatile, el nu tine minte datile cand ne certam, ci datile
cand incercam sa ne impacam prin reciprocitate.Nu's nevoita sa cedez mereu ca sa mearga totul ca pe
roate.

Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si
se mentine si in mine, dar el ma opreste caci ma iubeste nebuneste, cand mor de dorul tau, el plange
si starpeste orice fel de sentimente legate de tine sau de intamplari precedente,

el e realmente leacul
impotriva ta, ca's posedata de tine si de inima ta. As vrea sa pot sa spun "PA",

De ce mai esti cu ea cand spui ca tii la mine?
De ce nu te intorci, eu inca te iubesc stii bine
De ce tot timpul ea, daca te gandesti la mine
De ce nu te intorci...nu pot sa te uit, stii bine

asta e o piesa pentru toti indragostitii
pentru toti ce nu s-au lasat si si-au gasit sortitii

pentru cei care cauta sau in spate se uita
si zambesc de placere si plang de durere

ca pana si o data pe an traiesc din amintiri
ca o data la 3 amintiri sau la 2 suspini

te cere si inima.tot din mine tipa de durere
ca tu ai plecat si nu poti sa te intorci chiar daca ai vrea

regretul repede il stergi te uiti in sus,te uiti la inel te-ntrebi
"oare de ce"? oare de ce viata e dura? de ce e asa de rece s-ar putea chiar sa plangi exact ca mine

pentru o clipa .prea mult nu cred ca cer
nu stiu daca iti pasa.nu stiu daca minti cand imi spui ca ma iubesti
nu stiu daca simti,nu mai stiu ce sa cred ce sa fac sa fie bine .
indiferent de orice chestïe NU POT STA FARA TINe

Ştiu de ce-ai zâmbit, atunci când m-ai privit
Şi mi-ai spus ca fǎrǎ mine nu poţi trǎi
M-ai minţit frumos, fǎrǎ nici un rost

N-am ezitat sǎ alerg pe orice drum ce ducea cǎtre tine
Indiferent cât de uşor sau greu mi-a fost
Acum sunt gânduri fǎrǎ rost.

N-am sǎ-ţi spun acum cǎ-mi este foarte greu
Când nu esti lângǎ mine
Vor fi nopţi în care ştiu cǎ-ţi vei dori
Sǎ fii iar lângǎ mïne.

Nu sunt vinovat, cǎ n-am încercat
Sǎ fiu mai atent la cei din jurul tǎu
Ce mai conteazǎ acum? Ai ales alt drum
Iar acum sunt singura şi ma întreb de ce…

Ti-ai cauTat juMatatea pRintre muLte.MajOritatea eRau coPile Kre se creDeau aduLte.Tu vRei pe cinEva jumaTate cOpil, jumaTate aduLt.eu suNt jumaTate puTin,jumaTate mai muLt no talking

Ia`ma de mana si sa facem o plimbare sa fii doar tu cu mine pan` la rasarit de soare, fara preteni,fara bani,fara timiditate, fara telefoane mobile si-apeluri ratate love struck

Imi place chiar daca nu imi mai gasesc unele cuvinte.imi place cand imi spui tu asa "Sa fii cumintelove struck

Desi poate orgoliu` meu atinge cote mult prea`nalte.sa stii ca incep sa simt ceva ciudat cand stiu ca esti departe

E despre tine nu, e despre y sau x
Cred ca ma iubesti ca ma uit la ceas mereu cand este fix
Gandul e mereu la tine mai bine dami-l inapoi
Ca ti-l dau cand vii la mine sau il impartim amandoi

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

Problema ta e si problema mea.Daca tu dai d belea.Dau si eu d belea.UNITI,asa am fost mereu.IMPREUNA nimic nu e greu ;x Te iubesc ;x

Cu el m'i se dubleaza grijile si supararile dar fara el m'i se injumatatesc bucuriilehappy "Este rau cu rau,da' e mai rau fara rau =)"

Imi place ca ma crezi,dar tot spui ca mint.Imi place (nu stiuuu) felu` in care ma faci tu sa ma simt :X

As vrea sa pot sa-ti spun cat de mult te iubesc.As fi vrut ca niciodata sa nu te ranesc

As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu el. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vrun tovaras sau vreo proasta !

Am avut ocazia sa ma joc cu oricine.Si totusi,am ales sa te iubesc pe tine happy

Nimeni n-o sa te scoata din sufletul meu.Tu ramai acolo oricat mi-ar fi de greu

Zambesc,chiar daca stiu ca ma minte.Mai bine il cred,decat sa stiu ca-l pierd

Si daca il pierzi,nu te mai simti intreg.O sa ajungi sa spui: Dintr`o mie de baieti,tot pe el il aleg

Caut fericirea pe pamant fara nicio teama doar cu tine in gand;x

Vorbim la telefon si iti spun ca imi e bine.Te mint , bine imi e doar langa tine !

Strânge-o in braţe,şi când iţi spune " lasă-mă " n-o face !

Pe cer si pamant,in iubire m-avant.Tu esti armonia versului ce-l cant si nu te-as schimba nicicand!love struck

Sunt mereu unde esti tu,mereu cu tine.Si tot ce fac,fac numai daca iti e si tie bine.

Tu esti intunericul cel rece care-mi da fiori,dar pe de alta parte esti si soarele din zori :X

Si esti langa mine,Si sunt langa tine.Suntem intr-o poveste Unde totul e bine
Vreau sa-mi spui ce-mi place,in visul tau ma oglindesc!Nu-mi pasa ce-am uitat,caci n-am uitat sa te iubesc

Il simt aproape langa mine-n zilele mai reci,e-acea senzatzie care te-ajuta peste toate sa treci!

Si sti ca eu vreau doar sa`ti fie bine, Ca pentru tine nu m`as mai gandi la mine

Ti-am zis de atatea ori ca esti totul pentru mine ``Ca sunt alaturi de tine, atunci cand ti`e rau sau bine`!

As vrea sa fim tot impreuna
Sa te tzin strans de mana
Sa'tzi soptesc usor
"TE ADOR"

Dar sigur cand imi este greu
Tu esti rapunsul meu.

Te am in gand la orice pas
Tu esti tot ce mi-a ramas.

Am stiut intotdeauna ca intre noi nu e doar o joaca,
Cum au facut multi : astazi vino, maine pleaca...

Nu, doar langa tine mi-e bine
Nu exista tu sau eu exista doar NOI;x

O iubIre ReCunoScatoAre NU Te LasA nIciOdaTA
Se AfLA IN tRUpUl TaU Nu E cA oRIcE fAta

Dragostea invinge dragostea nu moare
Iar noi pentru asta suntem in picioare

Inca de mici ne nastem pentru a iubi
Astea's cele mai frumoase momente ale vietii;x

Certuri, nervi, multe se intampla intre noi, dar nu vreau sa fiu eu cea kre va declara razboi,
caci cum se zice "dragostea in final invinge

Si vrei sa-l vezi din nou intrand pe usa, dar nu apare
Nu intelegi cum ieri a fost dependenta azi nepasare

Si stiu ca e greu sa vrei dar sa nu poti sa-i dai uitare
Ca nimeni nu te face sa ai lumea la picioare

Pentru voi totul s-a impartit de mult la doi
Ieri plangeai pentru ce aveai acum esti rece sloi

Cateodata printre ploi gandul tot la el ti-ajunge
Vrei sa stii daca e fericit sau daca plange

Si mintea-ti fuge la clipele cand il aveai in brate
Si il tineai acolo strans ca lumea rea sa nu-l inhate

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el
Indiferent de cum era mincios sau infidel

Ai cam uitat de fel ce-nseamna siguranta si respect
Ai luat-o pe un drum ce momentan crezi ca-i perfect

Sa poti trece peste tot si peste toate mai direct
Ai ajuns dependenta de pastilute cu efect

Si noaptea cand te pui in pat rupta dormi fara vise
Singura in patutul tau cu luminile stinse

Dar pana sa inchizi ochii te mai gandesti putin la el
O lacrima iti ajunge pe obraz dar fara tel

Si ati crescut acum, se pare timpul v-a dat peste cap
Daca atunci gandeati la fel acum viata v-a cam schimbat

V-a aratat ca atunci habar n-aveati ce-nseama tentatii
Uneori platesti pentru ce faci , nu-i loc doar de distractii

La ce ti-e drag tii deobicei pana la capat
Dar totul s-a schimbat pe inima ti-a pus un lacat

Si-n treacat de gandesti la el doar cand tie- frica
Poate n-are nici un rost acum se strica

Dar stii ca daca vreodata striga dupa ajutor
Repede te dai de gol , vrei sa-l stii bine pe viiitor

Asa ca fa ce tre’ sa faci si nu mai fii naiva
Din inima lui nu ai plecat , habar nu ai ca esti captiva

Si deopotriva ramaneti unul pentru altul
Deci mai dai o sansa nu da unul pentru altul

Ca poate maine intr-adevar vine o zi mai buna
Ati fost o vreme impreuna ia telefonul sï suna-l !

Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea day dreaming

Este totul , dar tu nu vezi . Te iubeste , dar negi totul winking !

Nu lupta pentru cineva care nu iti da motive sa o faci happy

Cand vei suferi,langa tine voi fi love struck

Stergi totul asa , fara pic de resentimente :o ? Itsi bagi` ****`n tot sii` inca sperii` ca ai sa treci peste happy!

Si stii ca niciodata nu o sa fie cum a fost.Si multe lucruri acum nu mai au rost straight face

x You`re my favourite drog ;x show me real love ;x"

Te.am vrut mult de tot! Dar acm nu te mai vreau. Daca o sa ma chemi, nu o sa alerg. O sa stau

I said is too late to apologize,is too late sad

petreceri,tinerete.timiditate,buze,excursii,iubire,fum,dragoste,prietenie,pahar,tigara,speranta,plaja,indiferenta .NO LIMIT`! :]

Te Las in urma. Shi eu imi vad de drum. Ca de tine nu mai am Nevoie. Chiar de niciunu acum. :

Stii bine ca o porti in inima ta.Sunt mai multe ele,dar e o singura EA love struck

"Have you ever tried sleeping with a broken heart?Well if you didn't come into my bed."

@...Tine'L Langa tine,cum faceam eu.Iubeste'l,Nu'l lasa singur un minut,da'i tot ce are nevoie.Si daca intr'o zii cineva ti'l va fura.Nu plange. iti vor fura ceva ce tu mi ai furat mie...

•Nu am stiut ca toate lucrurile bune sunt bune doar la inceput . straight face

Mi.e` dOr` de simplele ,` banalitatzi` pe care le faceai` , mi.e dor de simplu` te iubesc ,`pe care`mi`l spuneai

Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.

Imi aminteSc. de atatea ; sinceR. chiar mi-e dor ...

Am o inima de fier sa lupt cu dusmanii;
Pe multi i-au privit cu mi-am petrecut anii;
Dar vreau sa stii regret ca ne-am despartzit;
Inecaata in durere ultima sansa am cersit!

As vrea dar nu pot sa dau timpu inapoi
Sa te am langa mine sa fim iar noi doi;

Hai vino langa mine stii ca imi pare rau;
Nu m-am gandit nici o clipa sa ma pun in locul tau;
Dupa atata timp inca sunt lucruri ce te-apasa;
Imi spui ca sunt eu de vina.(ooh) mai bine lasa;

Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau;
Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau;
Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine;
Cel mai mult imi pare rau c-am pus suflet pentru tine

Ca doar cu tine vreau sa fiu, ca doar cu tine vreau sa mor;
Intr-un pat matrimonial si petale pe covor;
Ca te-am iubit si te iubesc stii si tu prea bine;
Degeaba negi si nu ma crezi dar oricum tu esti cu mine;

Asa va fi intotdeauna noi doi pan la moarte;
Oricat ar incerca lumea, nu ne desparte;

Sentimentele se pierd dar imi e dor sa zic;
Te iubesc puiu meu si ochii mi se inchid;
Visez la noi doi invelitzi trup peste trup;

Patrund, ganduri sentimente de la o inima la alta
Pe tine te iubesc tu reprezinti viata
Fara tine sufletul ar fi pe dinauntru gol
Te iubesc, te doresc fara tine simt ca mor.

Mi-ai definit destinul cu iubire si valoare
Ideea ca te am pe tine ma mentine in picioare
Ai aparut in viata mea ca un banal personaj
Un sarut a fost de ajuns si am cazut in extaz.

Ochisorii tai, imi dau mereu de inteles
Ca eu sunt viata ta, cateodata si mult stres

Imi urmez calea vietii pe un drum parfumat
O sa ma sting din viata , doar dragoste-am lasat.

Este clar ca te iubesc, sper c-ai inteles
Daca ai banuieli da-mi un scurt buzz pe mess

Cand te privesc in ochi, imi descifrezi iubire mie
Ca te iubesc, ca te iubesc sa afle lumea ce ma stie.

Nu e de ajuns sa spui,doar un simplu te iubesc
Dovedeste si prin fapte de exemplu acest vers

Am depus ratiune si o fila de poveste
Si-a rezultat o magie ce ascunde si defecte.

Si iubirea are un dulce de nedescris
Cand iubesti cu adevarat parca n-as fi un promis

Merit sa fiu fericit si sa am o viata buna
Ca iubesc ca imi doresc viata mea nu e o gluma .

De cand te-am cunoscut totul e mult prea frumos
Tin prea mult la tine,e normal sa fiu gelos
Sa ai incredere in mine nu o sa te dezamagesc
Mai ales acum cand,incep sa te iubesc.

Nu pot uita ziua in care, te-am vazut prima oara
Nu pot uita cand ne-am promis, o relatie speciala
Nu pot uita privirea ta si chiar nu am scuze
Dar esti singurul care imi aduce zambetul pe buze

Ma gandesc ca peste ani vom uita tot ce a fost
Fara rost, imi amintesc ca am in suflet adapost
Pe de rost am invatat fiecare gresala
Dar cu rost am invatat sa n- am inima goala.

Ma framanta un gand, atunci deseori cand
Te tin strans de mana noi doi prin ploaie alergand
Asteptand sa vina timpul ce a ramas in urma
Imi iau palme peste bot ca iau iubirea-n gluma

De ce sa-mi pese mie daca tie nu iti pasa
Ca tu esti indiferent cand sufletul ma lasa
Ma apasa inima ca sufletul a-nghetat
Ai uitat ca te iubesc cand cu alta ai plecat.

Stau linistita pe pat si imi suna telefonul
Eu raspund este el si imi cade tonul.

m-am trezit dimineata cu gandu doar la tine
nici acum nu pot sa inteleg ce se intampla cu mine

am sufletul curat cand mintea zboara
am ochii injectati stiu o sa doara
am o amintire veche care vrea sa para
ca am avut ce mi-am dorit dar se insala

timpul trece si-mi vine tot mai greu
el vrea sa te **** eu te iubeam mereu

am crezut ca pot avea incredere in tine
din pacate s-a ales cu o simpla despartire

o lacrima am varsat in patul in care noi doi ne-am iubit cu adevarat
o lacrima am varsat pentru anii in care tie nu ti-a pasat

ti-am daruit de toate si tot nu ti-a ajuns
am gresit cu ceva si nu mi-ai spus

cand te-am vazut ultima data mi-am adus aminte
cuvinte spuse de tine ce mi-au ramas in minte

vorbe care nu pot sa alinte nici macar un caine
simteam ca niciodata no sa-mi fie dor de tine

parca sufletul din mine imi cerea iertare
ziceam noapte in somn nu mai vreau ma doara

sufletul cere indurare nu mai suport
as lasa totul deoparte vreau sa ma intorc

sa ma ingrop in amintiri sa cedez odata
sa las inima ranita suferind uitata

acum dragostea e schioapa ramasa pe jumate
si-am nevoie de fapte nu de vorbe desarte

Cu capul in perne si telefonul in brate
Ma gandesc la trecut chiar daca nu am sperante

Ca totul va fi bine cand sufletul ma doare
Si ca inima mea te cauta in disperare

Oare care idee parca spusa din cap
Imi sopteste la ureche ca inca te mai plac

Si de ce dracu nu pot ca tac acum
Cand doi oameni diferiti merg pe un drum comun

Totul e bine si e bun pana cand iubirea pleaca
Pana cand unul din noi intr-o zi vrea sa se intoarca

Si atuntci te lovesti parca de un zid
Parca pana la a fi fericit nu mai esti deloc lucid

Parca totu-i un cosmar cand nu esti langa mine
Si atunci cand revin, revin amintiri cu tine

Te rog in fiecare noapte uita-te pe cer
Si cauta o stea pentru al tau inger
Deseneaza in culori un suflet pe jumate
Apoi uita-te atent si imi vei da dreptate

Ai plecata odata stiu parca atunci mia fost greu
Sa te scot ca fiinta draga din sufletul meu

Am poze cu noi aruncate-n dulap
Mie dor de dorul tau acum stau singura in pat
Langa capul meu e perna pe care dormeai
Parca ieri ai pleca sau parca azi ma iubeai

Crezi ca mi-e usor sa dau timpul inapoi
Si sa imi aduc aminte ca nu mai suntem doi

Ai vrut sa te intorci dar acum e prea tarziu
Acum traiesc o noua viata in care vreau sa fiu
Fericita cum nu am fost cat am stat cu tine

Langa mine am un suflet pe care il iubesc
Si orice as face eu nu vreau sa-l dezamagesc
Are grija de amandoi cum tu nu ai habar
Si ma face sa zambesc nu sa sufar in zadar

Vizoru e in fata mea dar mi-e frica sa privesc
De ea imi amintesc , in alcool ma ratacesc

Si acum ma gandesc numai la noi
Au trecut de mult vremurile in doi
Nimeni nu aduce timpul inapoi
Era un vis frumos cand ne visam noi doi

Mi-e dor de glasul tau ce-mi soptea ca ma iubeste
Ce mi-a promis ca nu ma paraseste
Opreste-te o clipa si cauta in tine
Inauntru e un copil ce intreaba de mine

Nu e bine fara tine, e gol sufletul meu
Mai bine mor de sete, decat de dorul tau
Mai bine ma ucid in lacrimi si tristete
Decat sa ma omori cu gandul, sa nu-ti pese

Acum vorbesc de noi
Si uita-te in trecut si nu ne vezi pe amandoi
In viata mea ai insemnat atat de mult
Si tu nu vrei sa intelegi sa o luam de la inceput

Tu ai lasat amintirile undeva departe
Desi mie tare dor de tine,te vreau departe.
Ma lovesc de spini, am sangele cald
Ca in sufletul meu rece sentimente ard

Dar ne despartim cand inca ne iubim,ne prefacem
Si imperecherea in cautare de valoare pare

Unii is vand fundul sperand sa reuseasca in viata
Cu gandul la beneficiul material in fata

Regret ca exista foste,raniti si inselati
Ca unii daznadajuiesc si sfarsesc spanzurati

Cand crezi ca pierzi ,esti ocrotit dar uneori nu vezi
Frate stiu,e-o durere pe care abia pot s-o descriu

cearta si impacarea erau obiceiuri de zi cu zi
nu puteam sti, nu trageam concluzii
prostit de iluzii si cuvinte false gen te iubesc
comportament copilaresc asta a fost un test

sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat
sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat

Si-un singur gand percep in mintea neagra si intunecata
Trei cuvinte incep sa sune cand mi-e greu: "a fost odata"

Intotdeauna o lama e-un prieten ideal, ce ****
Daca te-arunci de la 10 n-ai sa zbori ai s-ajungi plat

Da-mi un motiv pentru ce-am zis sa vad daca intelegi ca,
Nu esti stapan pe viata ta, cine ti-o da ti-o poate lua
Si-ar fi motive 1000 sa plangi, dar ce rost ar avea?

Invanta sa infrangi chiar daca tre' sa mergi pe branci
Nu pune accent pe rani adanci ca nu se merita

E al dracu sentiment, fii atent la piept ce strangi
Ca daca azi esti fericit, maine s-ar putea sa plangi

Incerc sa ascund calvarul cel numesc depresie
Si zambesc fals doar pentru buna impresie
Iti cer rabdare spunandu-ti ca ma doare
Dupa care aud un ton...nu mai simt ca am picioare

Momentam tu esti singura absenta
Fara suflet doar cu trupul tu ai fost prezenta

Erau zile in care totul mergea bine
Sincer nu am vrut sa se termine
Acum chiar daca imi este greu
Te port in gand,te port in gand mereu

Lacrima mea ascunde mii de vorbe,zeci
Timpul sa transformat in secunde reci
Eu am crezut in tine
Tu ai facut doar ce ai vrut
Si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut
M-ai ranit de atatea ori parca nici nu existam
Poate nu imi pasa daca nu te iubeam

Ma durut ca ai fost primul care mi-a intors spatele
In loc sa fii cu mine sa-mi stergi lacrimile

Am devenit peste noapte doi straini
Acum te porti mai rau cu mine decat cu niste straini

Ai ales sa fii cu altele
Eu team ales pe tine
Te iubesc asa cum esti
Desi nu esti cu mine

am inceput un joc numit viata impreuna
caterinca,era prima saptamana
a trecut o luna,nu mai e gluma
viata-n doi acum nu mai e atat de dura

buna!as vrea sa-ti spun ca esti frumoasa
mersi,dar hai la un suc,la o terasa

serioasa,atenta la tot ce ii spun
ma declar dupa tine,sunt declarat nebun

cand ne intoarcem sa nu-ti fie frica
in jocul asta esti amanta,iubita si amica
eu il placeam,el ma placea
era cu alta dar nu mai conta...
peste tot pe unde treceam
doar ochii tai ii intalneam

chiar daca la inceput a fost doar un joc in 2
toti ziceau mai mult de doua nu stau
dar am facut un an,toata lumea e wow

si-au spus primul te iubesc,apoi,mi-e dor de tine,fara tine nu traiesc
zambesc cand se vad,plang cand se cearta
si indiferent de fapta
ei se impaca si se ïarta

parca ieri te'am strans in brate pentru prima data fata
parca ieri te'am sarutat pentru prima data fata

au trecut sute de zile,noi suntem tot impreuna
ne tinem tot de mana cand ne spunem noapte buna
fiecare saptamana petrecuta langa tine
face cat un an de zile imi care sunt doar eu cu mine

Sunt momente cand sunt trist, obosit, suparat
Cand te vreau noapte de noapte langa mine`n pat

Da` incearca sa ma crezi. doar la tine tin
Stii n`ai ce face cand e vorba de destin
E normal dupa un timp s`au adunat sentimente
Te am doar pe tine in loc de medicamente

Sa nu mai plangi mereu cand iti spun nu mai pot
Orice s`ar intampla tot la tine ma intorc

As vrea sa fii numai al meu
Stiu ca jocul este greu
Fa ce`ti spune inima
Eu sau strada

Cuprinde`mi dorul ce te vrea
Alunga`mi teama cu iubirea ta

De ce vrei sa ne despartim?
Indiferent de ceea ce simtim
De ce vrei sa ne despartim?
Cand simt ca inca ne mai iubim

Unde, sunt amintirile tale toate ?
Unde sunt sentimentele cand vezi ca nu se poate
Sa mai stai sa astepti cu gandul ca poate,
Cineva o sa te-ajute sa treci peste toate ?

Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten te poate rani din cand in cand,
Iar tu trebuie sa il ierti, asa se cuvine, nu uita ca si altii te-au iertat pe tine vrand nevrand.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie, de viata mea si-a altora nu ti-ar pasa tie
Vrei incredere, dureaza ani s-o castigi, da' ai grija ca mai repede poti sa te frigi.

Daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu, nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.
Doi oameni se cearta chiar de se iubesc, si invers daca ar fi n-ar dovedi ca se iubesc.

A mai trecut aproape un an, pe un perete un calendar îţi spune că e iarnă iar !

Atata timp cat mai putem zambi,cauza nu-i incă pierdută .

Cu indiferenta ta m`ai facut tare...Acum nu iti convine dar Incet incet calc pe urmele tale...Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare

Si eu am plans,si eu am ras.Si eu am rabdat!Insa ,si cu lacrimi in ochi.Tot am luptat! ;x

Nu conteaza frumusetea care este in zadar. . Ci conteaza caracterul care il gasesti mai rar . .

Unii prieteni intra in viata ta cu un motiv...iar altii doar pentru un anotimp...:-|

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! ,dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna .

O viata- ntreaga, alb si negru, S-o colorez n-am nici un drept.

E iar octombrie si ploua marunt, Am mai pierdut o vara sperand.

Tu nu vezi cum esti ?! mi-ai facut atata rau,nu vrei sa te opresti .

Poate ca sunt fitSoasa...si stii ce ?! Nu iubire , nu , nu-mi pasa !

Inchide ochii ...tacii ! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci ! :-x

Thuu...chiar crezi ca ma compar cu ea !? Uita-te la mine beib` si apoi la eah. , ma faci sa rad , cum panah meahh sa fiu eu ca ea . eu dOlce ea AmarA , eu cuminte ea vulgara...

Ramai cu bine! Nu mai esti al meu baiat :] . Te mai dau odata-n mataa ;> Te puuup ;*** Si am plecat ;x !

Viata ta e roz,dar carioca e la mine !

2 inimi ce vor rula la nesfarsit.Lumea asta e plina doar de prosti ce s-au iubit ;|.

Da.A plecat :] ! . E un capitol incheiat

Ai sa regreti oftand ca ai lasat-o sa plece plangand !

Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur.
Aş vrea să ţină capul sus tOate prietenele mele ,Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!>;d<
M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum !
Draga mea nu mă privi cu ură ! Te iubeşte dar eu sunt mai bună` !
EL e singurul ce poate să`mi promită, să mă mintă că o să treacă toate ♥
Poate o altă ea îţi va părea mai minunată . . Simplă. . Dar totuşi COMPLICATĂ ! .
Dacă pentru un moment ai crezut că o vei distruge . uite-o după puţin timp ; zâmbeşte şi e dulcee
intr-o lume alb si negru ...am tupeuu sa visez in culorii . :]]
Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Nu sunt genul care sa se planga...Pot sa n-am nimic , tot o sa-mi ajunga!
Incerci sa-mi explici prin cuvinte, dar dragostea nu se explica , ea se SIMTE
Ea e langa mine cand problemele sunt multe, Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
Multe au durut. Acum au incetat sa doara...Sau cel putin , asa vrem sa para...
Nu esti primul care pleaca.Dar esti primul care intr-o zi as vrea sa se intoarca.
Si altii incep sa acuze K m`am schimbat cu timpu...As fi ramas la fel daca ar fi fost totu mai simplu'';X"
●Trebuie să închei acum,deşi mai aveam multe să-ţi spun . Poate o să te afli într-o zi printre fum şi scrum
Că drogurile nu-s bune, da` e bine că le-avem! Aşa că hai să bem ,da hai să bem!"
ღ Chiar daca ne mai certam e ceva normal,dar nu`i firesc sa te superi din ceva banal ღ-
• Fara sa vreau sunt.un alt om !"
Dar ai ales gresit,drumuri noi,ce ne-au ranit
sunt puţin mai diferită şi acum văd totul în ceaţă, aşa că te las. ne vedem mâine dimineaţă!
٩(-̮̮̃•̃)۶ Si cand ma saruti in miez de noapte
Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti...
Zambesc . Imi aprind Tigarea . Te privesc . Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " . Nu te mai ruga de mine , Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri !
puteaii iubi pe altcinevaa. Dar nu pe prietenaa mea. Ramai cu ea daca o iubestii`. eu plec si nu ma mai gasestiii. Nu te`ai ganditt ca ma distrugi si faci pe placc la sluggii`?
fato, tu esti cea mai importanta Indiferent unde se afla iubitu'meu pe harta fato tu esti cea mai de presus:X:X Indiferent daca anii din clepsidra s-au scurs:X
Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada.
Vrei sange ? Na sange ! Si asculta-ti sufletul cum plange , ca ai distrus o prietenie. Ceea ce trebuia sa fie Sfant ! Fatooo`!
Si`mi amintesq qum ma sunai . Sa ma anuntsi cu baietii cat mai stai .
Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >
A mai trecut o zi, o saptamana, o luna :-
♥Zambesk`, te privesk`! Spun ca` plec .Tu imi spui "Te iubesc !" Eu` nu mai am de gand` sa mai stau` in preajma tha` ! Mult` rau mi-ai facut ca sa` mai pot sta`!
E fara tine de ceva vreme, pare ca s.a obisnuit...aproape ca.si doreste, azi, sa nu te fi iubit. Si ai sa mori dac.o pierzi,chiar daca nici macar nu crezi .ca la anii pe care ii ai, esti prea prost ca sa stii ce pierzi
♥Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesk` ! Sunt fericita, nu te mai iubesc `!
• Cand ma privesti , ce regreti mai mult?sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe kre le-ai pierdut?

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !
Pentru cei care ma detesta...ma´m nascut sa fiu printesa ♥
Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !
•Detalii,nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte.
Nu te´mai am ´ sii Sincer nu ` imi e prea ´ bine! Da` mai bine ´ ma inpac ´ :* cu Ideea dkt ´ cu ´ tine•"
Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara :X
"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri ! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri! ♥"
●nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`●
Cand tu vrei de'aia si de'aia eu zic "Lasa ca vin ele,bre"
Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te **** !
• ZaMbesc`! . Nu regret`! . " Nu am gresit`.am iubit`! .il iubesc:X si am simtit!`;x.
DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"
"♥ Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista . ♥"
• Si cand te vad intamplator mi-aduc aminte tot ce`a fost . Dar uitandu`ma inapoi imi zic : " Chiar n`are nici un rost ` "
Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !
ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~
Acum ma uit pe geam si zâmbesc . Ca-s totusi amintiri frumoase în care inca ma regasesc.
stergi o lacrima .Dar nu poti sa Stergi amintiri. :X//
E greu cand iti repetzi in gand : "capu` sus tre`sa zambesti Si subconsitentu` iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti!" "
~ Viata nu'i roz , eu o vopsesc in Verde ! am pierdut tot , Deci numai am ce pierde !
• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
`• Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente...:
Nici nuu` stii` ce`a f0st in sufletuu` meuu`, da nici nuu` mai c0nteaza . Sh cand 0 sa`tsi dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nuu` m` mai intereseaza`! :*
Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d."
•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!• :X
BaIeTzI Au BaLaNsUl LoR FeNoMeNaal...DaR InToDeaUnA FeTeLe Au RoLuL PrInCiPaaL...:X
Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""
De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate...Ca visele devin realitate...
Nu ai intzeles thu V.a intzelege altu' ! :X
invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
E fenomen :X Imagineaza-ti-l cum vine Mersul lui de Johnny Bravo se remarca in multime
♥ Certurile stii . Faze , prostii . Sau cand ne purtam ca niste copii . Ce zici . . . Ai uitat ? . Vrei sa`ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC ! [:X] ♥
Pr0mit Ca o sa fiu Cuminte De azi inainte ;x.
• daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc O sa`l jOc.totul e scris nu depinde d nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi ce vrei ?! tu stii eu asa`mi traiesc viata !
raman copilul vesel indiferent de adversari ca lumea e prea mica pentru atatia oameni mari :X
Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dincolo ´ de cuvinTeee! :*
Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`
Si n`am sa uit. Cu ei am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • :X
Parca ieri, impreuna pe strada ne plimbam. Amintirile acum e tot ce mai am. Aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu. Nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu!:*
Nuu`mi pasa d` nimeni, iubesc p` cne ma iubeste
Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt...daca te-am uitat sau doar ma prefac!ღ♥•
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu !
Arzi de nerabdare, Sa dispar, Cand apar... Daca arzi de Nerabdare. Arzi de tot macar !
LoV3 is a name, sex is a game, forget the name and play the game.
Nu voi mai fi cand vei avea nevoie de mine. Du`te la iubita ta.poate isi face ea griji pentru tine
Nimeni nu este PERFECT pana cand nu te indragostesti!
Cand te uiti in urma,te gandesti ... Chiar daca a fost rau sau bine,acum zambesti
Prin viatsa invatsam sa iubim, sa ajutam, sa uitam, sa iertam
Nimic nuu` ne sta`n cale! Unde suntem n0i e s0are
Si poate ca ma doare Ca prietenele`mi zic ''uite,vezi? esti proasta fata.Daca tu nu`l cauti,el nu te cauta
Mie d0r d ... nu c0nteaza 0rg0liuil meu nu se mai pateaza !
Acum ar trebui să ştii mai clar ce vrei.el are de pierdut, tu eşti ok!
Chiar si tu baiatule, tu ce il faci pe fitzosul, ii vei zice odata prietenului tau
"Azi noapte am plans pentru ea." ♥
Caci dragosthea mea nu consta doar in vorbe frumoase si imbratsishari ci in sentimenthe reale si fantezii` .
Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc ♥ .
Te are la ignor nu`ti mai are nici numarul de telefon, s`a folosit de tine i`ai cazut in plasa uite e tot cu mine ,ma iubeste la nebunie si mi-a jurat ca nu ma lasa
E domnishOara` care`n fiecare seara`.se gandeste la El`! .Stie ce vrea` .shh` ce vrea Obtsine`:-p.Nu cere niciodata` .ca nu`i prea staaa` in fire`!
Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon !
Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...
Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc .indiferent cum ar fi` .
Aş vrea Să treacă anii aşa, Să nu te schimbe ceva, O viaţă bună sau grea, Mereu să fiu a ta...
Mi`e Greu Fara Tine``.Mi`e Atat De Greu fara Tine.[!].cand PieSse no0astra Te Ridic si 0 AsculTsi la NesfaRshit. .Mi`e Dor de Tne!
Tu esti` baiatu` care mi-a incurcat toate fitsele` zapacita la propriu` nebuna la figurat` irascibila` cateodata` ironica` de placere` perversa de cand ma stiu`
Pt mne`;x s`ar lasa de vagabontseala` eu sunt iubita lui chiar si atunci cand ma inseala` stiu ca e doar o aventura goala` si ca`n inima lui`;x tot eu sunt o campioana`
Sa stii` sa faci diferentsa` intre alte fete` si fata ta` sa stii` ca toate te vor` dar nici`una nu te iubeste ca ea`
Stie pentru ce sa te urasca si pentru ce sa te placa [ ]
Am invatat "sa iubesc" tot ce era al meu, dar pot "sa traiesc" si fara ce nu am. Esti liber sa faci ce vrei !
Bum`bum`.inima mea face bum arde si se face scrum`:X"
Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi.
Spunea-i ca-i copilaroasa.Scuze.copilu` asta n-are timp de-o relatSie serioasaa !"
Ea e ca un rauu` kre`tsi fke bine ! Fara ea tsi`e greuu`, sauu` p0ate tsi`e bine ! Ai vrut de` mult s`o parasesti dar n`ai putut, ptr ca`0 iubesti
Realitatea bate platoul` de filmare. ! Poti sa fii frumoasa si fara efecte speciale ;x !

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarO ard in mod bizar ca bomba in buzunar Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc

niciodata nu e prea tarziu ! t0ate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu ! cand toti prefacutii se prefac ca stiu . ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa,doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum.poate am pierdut ce aveam…ptr altcva mai bun

Nu inghit in sec .Inghit in demisec .Urmatoarea lege o astept direct . Ma exprim sa intelegi mesajul . Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbajul!

Am invatat sa am rabdare ca totu-ti iese /Atunci cand nimeni nu te crede instare

Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios.Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc?Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Petrece-ti timpul cu cei care iti demonstreaza ca si ei vor sa si-l petreaca cu tine

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza,Lasa"!

O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai !

"`. Chiar de-ar fi greu . Tot as zambi! De-as fi plina de probleme . Tot as glumi! Pentru Ca stii . viata E grea si lumea e rea! . Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau,uita noptile cu mine,uita si sarutul meu!

• Pr0fita d` fiekre clipa.ca`n fiekre paradis exista cate`o ispita

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor !

♥Inchisa`ntre patru pereti . Aud` km` singur tu te certsi `!Regrete, lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine , asa ca PLEACA, binee?

Ma uit pe geam si vad cum totul se prabuseste in jurul meu.nu mai esti tu...inseamna ca nu mai sunt nici eu...

am ganduri interzise. dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

[]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[;X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:.]~

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste,Asculta dar nu crede,Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ●

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Esti jalnica si o sti prea bine!Nu ma ura kcasunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine,chiar si cand e cu tine!

Le tine pe restu la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vre-o zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tne, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta !

Stii ca nu stau dupa noroc . Si daca vreau sa iasa fum . Stiu unde sa dau foc

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta .Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Sunth gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea.Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad".Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca ptr un moment ai crezut cu o vei distruge. uite`o dupa putin tp: zambeste si e dulce

"•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi...

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Cazi, te ridici, tot ce zici, e rabdare.Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.Dai tot ce ai, si ce n-ai, totusi pare.Ca nu te descurci sa ii pui lumea la picioare.

Spune-ti doar atat "nu-mi pasa" oricarei lovituri ce se iveste-n viata.Invata ca sentimentu-i pur cand e reciproc.Ca dragostea e foc,stinge si uita acest joc.

Vezi tu ? Momentan nu am chef sa privesc in jur ! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur !

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie,iar fiecare spin e o realitate…

Da, Da, Da ... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta ! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla

sper ca te-am ajutat:*

| CreațaMăăă a răspuns:

O raza de lumina... o urma de durere...in chip de inger suav distrus de~ o grea durere.

Viata e ca hartia igeenica:lunga si folositoare

Daca ar fi sa aleg intre viata si tine as alegea viata iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu!:X:*

| Deeyu1000 a răspuns:

Cat de dragute sunt!

| Mira18 a răspuns:

Buna! uite niste status`ri dragutse.; d

Aş vrea să ştiibatting eyelashes... să ştii că merg mai departe; x... Orice ar fi`love struck
Cu indiferenta ta, m-ai facut mai tare :*.
Mi-am dorit prea mult, ce nu imi trebuia!

E atat de simplu, da' lucrurile cele mai simple sunt cele mai grele. happy
♥ Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată!
• Și dintr-o sută, e doar un suflet viu care m-ajută!
♥ Prea repede toate s.au pierdut în vânt, orice ar fi încă te mai am în gând.
Vreau ce-i al meu sa fie doar al meu, nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu!
Viiseziii` ca zboriii day dreaming. itiii amintestii` de tot.love struck. Dar tot ti`e dorr, de cliipele in doii `:*.
Vise ` iluziii, amintiiriii neplacute. Fac parte din trecut oh go on` incearca diin rasputeriii ` sa le uite straight face
♥Ai fost langa mine.unde esti? Unde-ai plecat? Era perfect pe-atunci, un cadru bine regizat.:-x
♥Imi lipseste aceea persoana care cu un zambet imi schimba viata
Ea ma certa,ea ma`ntelege ea e sora mea sh mi`o dovedeste[; x
Si n`am sa uit. Cu ea am fost mereu Si mi-a fost aproape cand dadeam de greu!love struck.
Orgoliul e mai presus de iubire!straight face
• Asa a fost sa fie. si asa va fi mereu. Dar nu uita ca pentru toate. Exista un Dumnezeu
♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥"
"; x inima ta` daca ar spune ceva... sufletul meu stii ca te`ar asculta; x"
X Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"
"Azi am prieteni. Mâine poate ei mă lasă.Azi nu iubesc deloc. Mâine poate`mi pasă!
A friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are :-x.
♥"Dar peste toate cele intamplate, stiu ca impreuna o sa mergem mai departe love struck" ♥
batting eyelashes. ai ceva ce nimeni nu poate sa-mi dea... :X
Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!"
Si-am invatat ca fericirea nu sta-n plic. Ca poti sa razi si fara sa fumezi nimic.
Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug
# Am si oameni falsi in viata... Da! Ascunsi dupa minciuni.

When I'm with you : ////////////
# Poate doar ai crezut ca ma vrei. Poate ti.a fost dor.

Ai vrut sa vezi cum e cu altele? Acum le ai pe toate!
Si sa te strang in brate tare... Dar stiu c.o voi face de acum! ♥
Loving you makes me weak but hating you makes me weaker.
As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Între noi ştii, defectele sunt acceptatebatting eyelashes, Între noi ştii, nu vezi priviri arogantewinking, Între noi totul se-mparte love struck!
Uita tot ce spun, ba esti nebun?!
M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum!
Viaţa e ca o ploaie de sentimente. Niciodată nu poţi şti care picătură îţi va atinge sufletul.
• Toate trec, asa se spune. Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme.
❤E o poză cu noi ce îmi spune că-mi lipseşti.
Dupã primul’ fum viaţa nu mai pare durã, E doar o pãrere deci mai trag o turã!=p~
O sugestie pentru tine. Lasă-le pe ele `. Hai!smug Vino lângă mine love struck!
•Asta mică` promite cică! Să fie cea mai bună gagică! =p~
•Din 1o prieteni.` 5 sunt’ adevăraţi. Si la o problemă, încă 3 fac paşi! oh go on
Ele m`au invatat ca viata e numai una; si trebuie sa profit ca nebuna; xx
...Tot pe mine ma vei vedea, de ea nici nu'ti va pasaoh go on
Eu...~>Combinatia perfecta intre dulce si obraznic!batting eyelashes
nu sOnt genul care s se planga.pot s n'am nmc.tOt o sa`mi ajunga! happy"
Iti multumesc ca m-ai facut mai tare, acum tot ce vreau, e sa te calc in picioare.
"҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢acare au ¢ℓaså` smug
Acel copil ciudat, cu acel ceva SpeCial! >x"

Funda?; d

| Law2342 a răspuns:

Indic totul intr'o eroare...Produc culoare P mine nu ma intereseaza iar p uh te afecteazawinking Deabia atunk viata e mai frumoasa [; x]