| Hieer a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect, iar eu am ales ca subiect "Tragedia din Muntii Apuseni "...dar nu prea stiu cum sa incep.. As vrea sa spun ce s-a intamplat, cum s-a intamplat, cine a fost ranit ...si blabla. Iar dupa aceea sa continuii cu moartea celor doi. M-ati putea ajuta cu un inceput mai scurt? Il fac eu mai amplu dupa aceea. :3 Funda! URGENT!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 1000 de stiri pe subiectul asta pe net, chiar nu ai de unde sa te inspiri?

| Hieer explică (pentru suntserios):

Am facut tot proiectul, dar nu pot forma un inceput, doamne.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Bună!
Pentru informarea ta, TPU nu este de făcut teme.
Informează-te de pe net.
O zi bună să ai! :*

| CryForYourLove a răspuns:

Tot la subiectul acesta ai ajunslaughing cauta pe net informatii si scrie de acolo, bafta!

| Hieer explică (pentru CryForYourLove):

Haha. laughing Am cautat pe internet, sa zicem ca am totul facut...dar nu forma un inceput thinking

| CryForYourLove a răspuns (pentru Hieer):

Hmm.thinking incepe cu ceva gen..cred ca, cu totii am auzit de accidentul morta petrecut in( nu mai stiu exact unde).o sa va prezint un scurt material despre aceasta intamplare..si incepi sa povestesti(cam asta am gandit-o pe moment)