| Xlove64 a întrebat:

Heii
-Voi ce parere aveti despre tigrile DjArum Black?
- " Pot fi fumate " si de fete, nu? big grin ( de exemplu, tigarile slim nu dau bine la un baiat | la asta m`am referit punand a 2 a intrebare )
Funda

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Te-ai apucat de fumat? Din cate stiu eu sunt mai tari ca Dunhill-ul... Cunosc ceva persoane care nu prea le lauda... Si da, cele slim nu ca nu dau deloc bine la baieti dar daca ai fuma ca baiat, te-ai cam face si de ras rolling on the floor. Bafta si succes