| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la stiinte sociale. Imi puteti spune ce ore fac, pe ce materii se pun accent si la ce dau teze?

FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| RaMonaaaBaa a răspuns:

Eu sunt la Stiinte sociale. Profilul se bazeaza Pe limba romana, limba franceza si istorie. Dar in fiecare an ai cateva materii importante dintre care trebuie sa alegi la bac. (clasa 9a : Logica, Clasa 10a: Psihologie, Clasa 11 : Sociologie, clasa a12a : Filozofie ) Teza dai la romana, franceza si la materiile de sus si la alegere intre istorie si geografie, dar bacul este obligatoriu la istorie happy Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| kAlexutZak a răspuns:

Hey!:*.Din cate stiu pui accentul pe istorie, cultura civica, pshiologie, sociologie. Teze nu stiu sigur.thinking dar stiu ca dai cu siguranta la istorie. :*

Fundabatting eyelashes?