| babykiss a întrebat:

Heiii am o mica problema am un baiat in clasa la mine cu care am fost cu el inainte sa se transfere la mine in clasa si acum imi place foarte mult de el dar in semestru I cand am fost cu el 4 zile nu mi-a tare placut, iar acum saptamana trecuta il tot tachinam si dupa ce i-am dat papucii dupa 4 zile mi-a parut rau si eu am vrut sa ne impacam dar el nu a mai vrut, iar colegii mei se comporta urat cu mine si cand ii el de fata si vorbesc urat cu mine iar el nu tare mai umbla la ore numa asa prima ora si dupa aia pleca. spuneti-mi va rog cum sa fac ce sa fac ca sa ma impac cu el.Si sa nu tina seama de parerile colegiilor mei.

1 răspuns:
| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Sa-i spui ca inca il placi si dac ar mai fi vreo sansa sa fii cu el dar sa-l ei incet! treptat!