| Geanina1895 a întrebat:

Heiii big grin. Peste cateva luni e majoratul meu si parinti mi-ai spus ca trebuie sa inchiriez de acum un majorat sa nu raman atunci fara. Un gand tot ma bantuie cam de cand am facut 17 anilaughing) Pentru 50 de persoane cam cat m-ar ajunge majoratul? Cu fotograf(fara cameraman),bautura, bufet suedez, etc. Credeti-ma ca pana nu imi fac macar o idee nu o sa dorm bine noptile.laughing)

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Depinde de unde esti, si de calitatea serviciilor in restaurant. Daca vrei sa iesi in evidenta te sfatuiesc sa faci majoratul intr-un club. Daca tii neaparat la restaurant iti recomand restaurantele de clasa medie-inalta. De ce?! Cu toate ca pretul este mai mare, calitatea serviciilor va fi si ea totodata mai mare. Si nu te vei face "Ultima husa de telefon" fata de prietenii tai. :] Daca vrei un sfat suna la restaurante si intereseaza-te sau cauta pe net! Funda? puppy dog eyes

| Geanina1895 explică (pentru prizeFTW):

Pe net tot caut de cateva luni si nu am gasit nimic. Oricum saptamanile astea o sa sun si la restaurante sau chiar am sa ma duc personal sa ma interesez. Multumesc oricum de intrebare :*

| Geanina1895 explică (pentru prizeFTW):

O sa-ti dau fundita cu cea mai mare placere dar mai intai sa-mi apara laughing

| prizeFTW a răspuns (pentru Geanina1895):

laughing Ms Esthi o draguta :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Geanina1895 explică:

Restaurant*******