| Skrillex123 a întrebat:

Salut TPU, am făcut de curând 17 ani și ma tot gândesc la majorat, eu nu prea sunt genul de fire petrecăreață și aveam de gând sa mergem câțiva colegi pe la o pizza, dar când le-am zis au spus sa nu fac așa și sa închiriez un local cu dj și tarii, având in vedere ca tot minori vor fi când eu îmi voi tine majoratul și le sta gândul numai la băutura, ce sa fac

7 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Tu hotarasti ceea ce vrei! Eu am fost cu prietenele mele de suflet la o prajitura si inghetata si am pus tara la cale, apoi am venit acasa si a fost cool! Nu trebuie sa te iei dupa nimeni! Petrecerile mari necesita: bani, timp, imbracaminte aparte, local etc. O pizza cu prietenii adevarati e perfecta! In zilele astea cu COVID si altele, e bine sa fii aproape doar de cei care te iubesc si ii iubesti! Timp pierdut... nu merita! Numai bine in continuare si multa bafta!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Caro34):

Foarte Adevărată respect.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Caro34):

Vrei sa fim prieteni? _.

| Caro34 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Multumesc pentru prietenie! happy

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Caro34):

Stai liniștit frate

| just4ubr2015 a răspuns:

Iti propun valencia o saptamana unde sa ramai cu amintiri frumoase lasa bautura si destrabalarea mai bine cativa prieteni seriosi

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu te lua după ei. Ei vor destrăbălare și alcoleală și altele.....Nu te lua după ei tu du-te și Fă-ți majoratul la pizza cu prieteni tăi Adevărați. Cine vrea club si figuri să meargă în cluburi cu toti drogații.