| deadwillow a întrebat:

Heiii big hug

Stiu ca uneori simtim ca totul se duce de rapa...ca totul e din vina noastra,ca am gresit,ca am facut alti oameni sa sufere si ca meritam tot ce ni se intampla. Este un sentiment care ma cuprinde din ce in ce mai des.
Trebuie s afiu alaturi de o prietena,trebuie sa fiu alaturi de ea si nu pot. Ea mi-a fost alaturi,.m-a sustinut cand am avut nevoie, dar eu nu pot sa fiu langa ea pentru ca...nu pot.
N-as vrea sa o pierd si nu vreau sa o dezamagesc.
Problema este la mine si ar fi ideal sa scap de starea asta de neincredere...
Ideas?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Susține-o prin cuvinte. Fi cu ea mereu, fi alături de ea.Prin asta se dovedește prietenia.

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa petreci mai mult timp cu ea... pentru ca ea te ajutat acu e randu tau sa o ajuti.

| deadwillow explică (pentru OnuOnulică):

Ar fi usor daca ea n-ar fi la 400 de km departare

| packman a răspuns:

Fa-ti un hobby