| Idk007 a întrebat:

Heiii.Maine as vrea sa ies cu prietena mea cea mai buna in oras, ultimele zile de vacanta bla bla.Si nu mai stim unde sa mergem (in Bucuresti) ieri am fost la patinoar in Drumul Taberei.Am merge si maine, pentru ca ne-am indragostit pe acolo laughing) dar am auzit ca va fi o vreme foarte urata straight face si ne gandeam la malluri sau altceva dar avand in vedere ca nu avem multi bani la noi sa facem ceva cumparaturi ar fi plictisitor.Deci. aveti ceva sugestii cu privire la locurile prin care am putea sa pierdem timpul aiurea?

2 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Într-o cafenea, de exemplu Starbucks. (sunt la Mall Vitan, Victoriei, Cotroceni), în Aida Pub, Nirvana (pe Lipscani), în orice caz, să beţi/mâncaţi ceva pe undeva. Eu ţi.am câteva locuri în care merg eu cu prietenii în zile de genul. Sau la una dintre voi acasă.

| Rawwrpandax3 a răspuns:

Şi eu stau în Bucureşti.batting eyelashes poţi merge la locul de joacă din Unirea, la un restaurant din Centrul Vechi sau la un cinema. Alte idei nu îmi vin, dar dacă îmi mai trece ceva prin minte, te anunţ. happy