| ăăăă a întrebat:

In vacanta asta intersemestriala ma voi intalnii cu cea mai buna prietena si nu stim ce sa facem! si noi nu suntem din acelasi oras si nu vrem sa pierdem timpul.
Va rog spuneti-mi ce sa facem, ce vom vorbi etc.
Funda!

P. S. Neaparat (in raspunsurile voastre) sa fie si despre ce vom vorbi.

3 răspunsuri:
| Alice_2134 a răspuns:

Pai... poti sa-i prezinti orasul tau, sa mergeti la cumparaturi(o duci la cel mai dragut magazin din orasul tau), incercati sa stati toata noaptea treze (eu nu am reusit de prea multe ori big grin )
Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeti la pizzzzzzzaaa si bereeeee. eu asta fac at cand ma vad cu prieteni din alte judete. (si seara luam dextrometorfan sau LSD)

| Lyiia_3516 a răspuns:

Parerea mea este sa faceti o mica petrecere si sa vorbiti despre lucruri secrete(sa zic asa).

Succes.