| Madafaq a întrebat:

Heiii TPU puppy dog eyes`
Acum cateva zile cand am iesit afara si am cunoscut un baiattt happy
Este fff dragutpuppy dog eyes`
El fiind amicul celui mai bun prieten al meu. Jucam adevar si provocare iar o prietena de-a mea l-a provocat sa ma pupe m-a rugat sa merg la el insa nu a mers dar a venit el si m-a pupat
Apoi cel mai bun prieten ia pus o provocare sa ma sarute 1 min in gandul meu eram "wtf :o"darr totusii
A venit la mine la muat de mana ma ridicat si m-a sarutat, a fost ata de dulce, Iar la plecare am vrut sa il pup pe obraz si a intors gura si ne-am pupat
A 2a zi ne-am combinat, dar nu sunt ff multumita...a zis ca intra pe seara si nu a mai intrat si nici azi
Ce sa fac sa ii dau un msj pe mobil sau sa stept sa ma caute el?sad
Raspuns urgent?puppy dog eyes`

3 răspunsuri:
| stefioctavia a răspuns:

Da-i un mesaj pe mobil.e cea mai buna solutie, daca ai sa astepti pana da el de tine cred ca o sa astepti mult si bine.

| ReSp3c7 a răspuns:

Dai un mesaj pe mobil. si spune-i " daca mai intra pe mess". si tu il astepti iar daca vezi ca inca nu intra. si nu da nici un semn de viata.
inseamna ca nu este de tine!happy