| infinitelove a întrebat:

Heiiiii, care credeti ca este cadoul perfect de craciun pentru Iubit?
Mai ales baietii sa spuna ce le-ar place lor happy
funda

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu conteză cadou...conteza gestul happy

| Florenta16 a răspuns:

Noi fetele am fii cadoul perfect, dar ce-i mult strica laughing.

| EU19 a răspuns:

Un Ferrari ar fi ideal.Nu,glumesc nu te supara.O imbratisare, cel mai bun cadou.Ar fi ceva special pentru ca vine de la ea. Daca chiar e indragostit de tine ii va placea orice ii vei oferi.

Cel putin mie mi-ar placea.

| ianostnt a răspuns:

In primul rand de cati bani ai dispusi sa dai pe un cadou, si in al 2 lea rand depinde de gusturile baietilor, dupa parerea mea un ceas ar fi un cadou bun sau un parfum