| UbesKcerealele a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect pentru voi de Craciun?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

O seara petrecuta cu familia si prietenii, uitandu-ne la un film foarte amuzant, cu o cana de ciocolata calda in mana si rontaind jeleuri Haribo, si turta dulce.
Al tau?

| UbesKcerealele explică (pentru MasterOfDisaster):

O seara alaturi de persoane apropiate(familie si prieteni)
Si imi place ideea cu haribo si turta duulce ador jeleurile:X
Cracinul nu inseamna numia cadouri corect?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru UbesKcerealele):

Corect happy.
Dulciurile le mananci, obiectele sau banii se strica. Numai amintirile raman.

| UbesKcerealele explică (pentru MasterOfDisaster):

Ma bucur ca mai exista o persoana care crede astahappy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste blugi sau adidasi dar imi doresc mai mult blugii.

| Demise a răspuns:

Mi-aş dori un nou telefon.

| oOSaritaOo a răspuns:

Tricoul de la TPU laughing abia aştept să-mi vinăăă!laughing)

| Woodenpints91 a răspuns:

Să nu mă streseze nimeni cu căcaturi tipice de crăciun. Asta îmi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linistea.

| fl3bletzeatha a răspuns:

O seara petrecuta cu familialove struck

| PrintesikaDiva a răspuns:

Cadoul potrivit pentru mine de Craciun Este sa fiu cu iubitul meu "Alex" :X