| areth a întrebat:

Care este cadoul perfect pentru Craciun?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un iphone, un animalut, o tableta, un lant de aur.

| Maiiiaaa a răspuns (pentru pwp):

Da. dar in limita bugetului. nu poti cumpara o tableta unui prieten. adica poti, dar nu prea-ti convine laughing

| pwp a răspuns (pentru Maiiiaaa):

Aaaaaaa...da,ai dreptate.ia-i niste cizmulite, o rochita de iarna happy

| FlippyFlippy a răspuns:

Un tricou cu blana de oaie rosucu fulgi de zapada :d

| supermamici a răspuns:

Depinde pentru cine il ei, cadoul este ca si pantoful poate fi perfect pentru cineva si inutil pentru altul. Da-l cu drag si gandeste-te la persoana respectiva atunci cand il alegi, vei demonstra ca iti este draga. Daca persoana respectiva este o proaspata mamica poate te ajuta acest articol: http://www.supermamici.ro/cadouri-pentru-proaspata-mamica/

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original!
Toate cele bune!

| Maiiiaaa a răspuns:

Depinde cui ii iei.

| areth explică:

Pai cadoul este pentru mama.Pana acum ii faceam felicitari pentru ca asta invatam la scoala, dar acum nu mai pot.Sunt prea mare pentru asta, iar pana acum am fost in multe magazine dar nu am gasit nimic.sad

| helene96 a răspuns:

Ceva din suflet.

| Cristiana16 a răspuns:

Cel mai frumos este sa fiti impreuna... dar cel mai dragut si traditonal o cizmulita