Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2817417intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
16 Dec
SATI 293.349AFISARI
152.035VIZITE
137.179V. UNICI
9 Septembrie 2012
Pitiica intreaba:

Heiiiii! :* imi dati niste statusuri?big grin despre orice,fericire,dragoste,tristete, ironie...gelozie.indiferanta,bla bla bla.am o pagina pe facebook si vreau sa le pun ca si descrieri la pozebig grin multumesc:* promit fundita pentru cele mai multe:*

~~|~~popup_invalid_category~~|~~

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    9 Septembrie 2012 21:34
    AnonimC a răspuns:

 # Oamenii îți spun că te-ai schimbat atunci când nu mai ești cum vor ei să fii!winking
     Vreau ca atunci cand te gandesti la mine sa spui : " uite fata asta chiar a tinut la mine!
     Normal că şi eu am făcut greşeli...că viaţa nu are instrucţiuni.
     Eu mi-am pierdut timpul, iar tu ai pierdut pe cineva care te iubea.
     Fericirea mea depinde doar de o persoană, şi persoana aia sunt eu...
     Sunt oameni cu care pierzi timpul, şi sunt oameni cu care pierzi noţiunea timpului.
     '' Teiubesc '' e mult mai bine decat '' Te iubesc '', pentru ca in '' Teiubesc '' nu e nici un spatiu sa incape minciuni `!
     Esti cea mai buna prietena a mea si pentru mine asta inseamna nespus de multlove struck. Stii bine ca la tine tin si am tinut love struck. Nu te voi lasa niciodata! Voi fii cea mai fidela fata puppy dog eyes. `
     #. Era ciudat;-s. Dar începeam să mă obişnuiesc. oricum, de răzgândit nu mă răzgândesc [-x
     Motivul pentru care oamenii păstrează amintirile, este pentru că ele sunt singurele care rămân la fel atunci când toată lumea se schimbă.
     Distanţa este pentru ca să-ţi fie dor, nu pentru a înşela.
     Toata lumea imi spune sa-mi ascult inima dar eu nu stiu ce inseamna :,, Tumtum Tumtum..."
     Si daca dragoste nu e...parca e bine...Dormi linistit chiar daca o iei prin 5 masini straine! :X :*
     unii/unele, de atâtea figuri in cap'șor, nu o să poată să și-l mai țina pe umeri, o să cada-n cap...zic și eu așa, ca fapt divers.
     Un baiat pe care l.am iubit plus același băiat care nu m.a iubit fac zero! ";;;.’’
     Când cineva la care ţii pur si simplu pleacă, aminteşte-ţi, că frunzele, toamna, nu cad pentru că vor, ci pentru că a sosit momentul...
     "Cine te iubeşte se întoarce". GREŞIT! Cine te iubeşte, nu pleacă!
     Asa s`a risipit o clipa, o zi, un an si ma gandesc la ce`am avut si ce mai am.
     Nu te speria! Sunt la spital! mi-au gasit ceva la inima. Fii fara grija, operatzia nu a reusit. Nu te`au putut scoate...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 28 Martie 2013 19:05
    cosmin2010 a răspuns: