| l1feincolor a întrebat:

Heiiiiii Deci sa va zic ::

Saptamana viitoare trebuie sa fac un proiect pentru la scoala, pentru la chimie. Prima oara o sa fac in Power Point o prezentare, cu imagini, si sa scriu despre fier sau argint sau aur, sare, cupru, calciu, sau altele. Iar a doua oara o sa fac o plansa, tot despre una din astea, pot sa fac prezentarea despre ceva, iar plansa despre altceva. Decii voi despre ce credeti ca as putea sa scriu si in prezentare, dar si pe plansa aceea. Plansa pot sa o fac si ca un colaj, siii sa scriu despre ceva din cele de mai sus, si sa fac si desene.

Vreau cat mai multe ideii, ca sa am din ce sa aleg

Primiti si funda... Cel ce m-a ajutat, desigur

Astept raspunsuri, pana vineri.

Multumesc mult!

1 răspuns:
| Carllyst3 a răspuns:

Poti sa scrie despre 2 metale pretioase..de ex: aur si argint.(unul plansa si unul power-point