| l1feincolor a întrebat:

Heiiiiii love struck Deci sa va zic ::
Saptamana viitoare trebuie sa fac un proiect pentru la scoala, pentru la chimie. happy Prima oara o sa fac in Power Point o prezentare, cu imagini, si sa scriu despre fier sau argint sau aur, sare, cupru, calciu, sau altele. Iar a doua oara o sa fac o plansa, tot despre una din astea, pot sa fac prezentarea despre ceva, iar plansa despre altceva. Decii voi despre ce credeti ca as putea sa scriu si in prezentare, dar si pe plansa aceea. Plansa pot sa o fac si ca un colaj, siii sa scriu despre ceva din cele de mai sus, si sa fac si desene.
Vreau cat mai multe ideii, ca sa am din ce sa aleg tongue
Primiti si funda... Cel ce m-a ajutat, desigur happy
Astept raspunsuri, pana vineri.
Multumesc mult! kiss

1 răspuns:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Off... eu as putea sa iti dau un site ca sa faci eseuri etc, dar aici sunt reguli care le incalci. TPU zice ca nu trebuieca adolescentii sa ceara informati in legatura temelor pe TPU. Dar e in zadar daca trebuie facut in powerpoint trebuie sa te duac pe tine capu in pc