| szidi1995 a întrebat:

Hello am 14 ani in ianuarie implinesc 15 dar am 53 kg si1.62 vreau sa slabesc putin! dupa 6 nu mininc sau citeodata mai beau un ceai! cum credeti trebuie sa slabesc? ajutati-ma!happyhappy

2 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa slabesti. poate asa crezi tu dar altii te vad perfecta. asa eram si eu la varsta ta si m-am pus pe slabit iar acum imi doresc sa mai pun vreo 3 kg pe minehee hee

| Satan13 a răspuns:

Uni vor sa fie ca tine si nu pot! Iar tu nici nu te bucuri! Esti perfecta!