| bluelikenever a întrebat:

Hellohappy am luat cadou pentru ziua iubitului meu. un tricou personalizat pe care si-l dorea mult, si o carte..problema e urmatoareahee hee:vreau sa le pun intr-o punga de cadouri dar, voi ce ziceti:sa impachetez frumos tricoul(intr-o hartie speciala si cu fundita)sau cartea? sau ambele? ajutati-ma va rogbig grin vreau sa-i placahappycum e mai ok? alte idei?happymersi mult. funda

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Eu propun sa le impachetezi separat. happy

| Mangustă a răspuns:

Intr-o cutie de cadou mai mare (poate sa fie si una normala cu un abalaj in genul celor care se pun de craciun, dar cu alt model) pui niste pufuleti dinaia care se pun in pachetele cu obiecte fragile de la posta sau niste hartie/ziar mototolite. Iar pe undeva pe la fund cartea aia, iar in ea "ascunzi" tricoul. smug Asta sigur o sa fie "special" laughing
Bafta