| bluelikenever a întrebat:

Hellohappy am luat cadou pentru ziua iubitului meu. un tricou personalizat pe care si-l dorea mult, si o carte..problema e urmatoarea:vreau sa le pun intr-o punga de cadouri dar, voi ce ziceti:sa impachetez frumos tricoul(intr-o hartie speciala si cu fundita)sau cartea? sau ambele? ajutati-ma va rog big grinvreau sa-i placahappycum e mai ok? alte idei? mersi mult. funda

3 răspunsuri:
| Wh0Me a răspuns:

Ambele sau deloc. E baiat totusi ai putea sa nu-i mai pui fundita si nici sa nu le mai impachetezi, sa le pui direct in punga de cadouri, acum cum vrei tu. Bafta

| Natashha a răspuns:

O punga de cadouri, in general cartile se pun in hartie din aceea speciala, dar nu rosie sau cu inimioarelaughing. tricoul impatureste-l frumos si in pui in punga de cadouri jos, si deasupra cartea.in nici-un caz nu-i scrie o felicitare de 2 pagini, pupa-l.

| frumuseteadefetitza a răspuns:

Buna eu cred ca mai bine le pui pe amandoua pentru ca daca pui doar tricoul el o sa creada ca nu ai bani sa impachetezi si carteawinking mai bine ascultama pe mine stiu ce zic PaPa!:*:X