| nYaa a întrebat:

HeLLo!
As vrea sa ma duc la un liceu cu profil de filologie, de preferat engleza'romana.
Trebuie sa dau vreun examen ca sa intru la liceu? Sau ce trebuie sa fac ca sa pot intra la acel liceu?
Vreau un raspuns detaliat!
Am auzit ca trebuie sa dau examen din engleza, este adevarat?
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thescarletwitch a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la secretariatul liceului sau sa suni si sa intrebi.

1 răspuns:
| Adinel a răspuns:

Intrii normal ca la orice alt profil.Nu trebuie sa dai nici un examen test nimic.