| SeXyYouu a întrebat:

Hello. dau funda! vreau niste statusuri indiferenta, aroganta, invidie

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Stiti bine că dacă îmi vreţi răul, puteţi să-l luaţi!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri la Dragoste si sex?

Răspuns utilizator avertizat
| TheGirl76 a răspuns:

Buna : Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut
Nu sunt multe, dar poate iti vor fi de folos!

| hachy a răspuns:

E greu sa suferi... si nimeni sa nu stie!

| TheGirl76 a răspuns (pentru hachy):

Apropo, este frumos statusul happy