| MyWorld a întrebat:

Hello! De ceva timp am cosuri negre pe nas. Am folosit pana acum o crema de la Avon, Clearskin care in contact cu pielea se facea ca niste granule super mici. Asta m'a ajutat intr'o oarecare masura. Intrebarea mea este: Ce lotiuni, creme, ceaiuri, etc. as putea folosi pentru cosurile negre?
P. S.: Stiu ca problema cu aceste cosuri vine din " interior", de aceea nu ma astept ca sa ma dau cu ceva si sa nu mai am cosuri.
P.S.2: Am auzit de ProActive, cine a folosit? Merge?

1 răspuns:
| Shiubi a răspuns:

Incearca sa ti scoti... e dureros dar reapar dupa vreo 2 saptamani... dupa aceea ai grija sa te dezinfectezi f bine. nu mai folosi creme abrazive pentru ca acestea iti sgarie pielea. incearca sa te dai cu ulei de arbore de ceai. il gasestila plafar