| Pissicuts a întrebat:

Hello friends. So am avut un prieten de care m-am despartit acum 2 luni. Recent am un prieten cu care ma duc sambata de revelion la club. Acolo o sa fie si fostul. As vrea sa-i fac ceva in ciuda cam orice numai sa il doara foarte rau. Deci care ma ajutati niste idee sa il fac sa sufere. Ms mult funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai daca el inca mai tine la tine ia-l pe prietenul tau si incearca sa te duci cu el cat mai aproape de fostul si sarutate cu el si dupa ii spui ca il iubesti cum nai mai iubit pe altcineva. Sper ca te-am ajutat. pup:*

1 răspuns:
| parazitu2 a răspuns:

Il saruri pe asta. ia-l pupi. puteti face si sex ce pl mea. fai inciuda.cu inbrakate sexi si va sarutati amnadoi da ala sa fie la 3 metri distanata. dar ai grija ca daca il faci prea gelos si o vreun gelos sa nu va bata pe amandoi
a si cei aia funda.