| Blondolina a întrebat:

Hello TPU. am o intrebare asa mai fara senslaughing cum iti dai seama ca un baiat te place?big grin

Răspuns Câştigător
| crina_1119 a răspuns:

Iti dai seama atunci cand se comporta altfel cu tine decat cu celelalte fete. asta inseamnand : este mai grijuliu cu tine, vorbeste des cu tine, rade la glumele tale chiar daca nu este o gluma tocmai reusita, se uita insistent la tine. bafta sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

I se trezeste scarbavnicul in prezenta ta.

| andr33utza12 a răspuns:

Pai iti cere id-ul apoi nr de tel.incearca sa se apropie de tine, te invita pe undeva dand de inteles ca vrea sa va cunoasteti mai bine apoi deveniti prieteni si etc.
comportamentul lui spune tot