| andreea_9164 a întrebat:

Hello! Cum imi dau seama ca un baiat ma place sau vrea sa fie doar dragut, politicos cu mine?

Răspuns Câştigător
| byoana a răspuns:

Pai fi atenta la el uitate daca se uita tot mereu la tine fara sa clipeasca fi atenta daca incearca tot timpul sa fie langa tine(de ex sa zicem ca stati pe o banca si stai tu cu o prietena si e loc langa amandoua fi atenta daca alege sa se puna langa prietena ta sua langa tine), fi atenta daca vrea mereu sa vorbeasca tot cu tine si mai fi atenta daca atunci cand un alt baiat se da pe langateine fi atenta daca baiatrul respectiv se uitata urat si sta suparat fara sa mai vorbeasca cu nimeni. DAca face asa inseamna ca te place.
te pup succes!

3 răspunsuri:
| ChibiRose a răspuns:

Daca te place, te sicaneaza sau enerveaza ca sa-si ascunda sentimentele. Daca e politicos cu tine, vrea sa fiti DOAR prieteni.

| sweet_3921 a răspuns:

Exista doua variante:
1. Sta destul de mult pe langa tine si incerca sa converseze cutine...
...sau...
2.Mai sunt cate unii baieti care sent mai timizi si pastreaza distanta fata de tine desi te plac foarte mult. Pe acesti baieti poti sa-i observi cat de des te privesc

| fatima a răspuns:

Daca si tu il placi zi ce simti poate si el te place si s-ar putea sa fiti impreunawinking