| MyruuxD a întrebat:

Hello TPU. Am o problema. Imi place de un baiat cu care sunt prietena de ceva vreme. Nu suntem cei mai buni prieteni. Cand iesim impreuna sau cu prietenii flirtam foarte mult... In rest vorbim dar despre lucruri idoate. Imi place mult de el, dar nu cred ca si el simte la fel. Nu stiu ce sa fac. Any ideas? big grin

1 răspuns:
| Herrera_Alexa_1996 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si s-ar putea sa suferi dupa ce esti cu el...dar spune-i direct ca il placi si vezi cum decurg lucrurile happy