| MateiDaniel a întrebat:

Hello TPU
Deci, dupa ce intreb o fata "Ai vrea sa vi cu mine la bal"
Iar ea spune DA, ce ar trebuie sa fac? ce sa-i spun. iar dupa ce o conduc acasa ( dupa bal ) ce pot vorbi cu ea pe drum? Ideea e ca nu prea stiu nimic despre ea sad
Help please.

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa o cunosti mai bine, daca zici ca nu prea stii nimic despre ea, pune intrebari (dar nu prea arogante, sau suparatoare, sau prea intime).aa si vei vedea ca va fi totul bine, o sa te intrebe si ea cate ceva.
bafta cu fata si distractie placuta la bal happy
FUNDA?

| MateiDaniel explică (pentru annabountii99):

Pai mda mersi. ce intrebi? ca eu sunt timid happy

| annabountii99 a răspuns (pentru MateiDaniel):

Ai aceeasi problema ca mine laughing pai ce te-ar interesa despre ea?
ce muzica ii place? sau daca mai are frati?
din astea clasice, va vedea ca esti interesat happy si se va stabili o legatura draguta intre voi...si si ea te va intreba pe tine chestii de genulhappy stii?

| MateiDaniel explică (pentru annabountii99):

Mda, si pe facebook / mess ce as putea vorbi cu ea? sad

| annabountii99 a răspuns (pentru MateiDaniel):

Pai cam aceleasi lucruri happy pe facebook e mai usor ca in realitate, crede-ma happy o sa te descurci, poti sa ii afli preferintele despre muzica de exemplu happy si sa ii arati ce iti place si tie..bafta!
funda?

5 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Dupa ce a acceptat invitatie la bal, nu prea mai ai ce spune.Tu te gandesti ce vei vorbi cu ea pe drum...dar in timpul balului? Fi tu insuti.Glumeste cu ea.Simtiti-va bine amandoi la bal. Dupa ce vei simti ca s-a legat o conexiune intre voi nu o vor mai fi probleme cu subiectele de conversatie crede-ma.Multa bafta cu ea big grin