| pinguuu a întrebat:

Hello TPU, deci.sunt cu un baiat de la inceputul verii si eu o luna jumatate am fost plecata din tara, vorbeam cu el pe mess zicea ca ii e dor de mine si ca abia asteapta sa ne intalnim, cand am ajuns acasa, in Romania l-am sunat sa vad daca ne vedem si el mi-a raspuns ca trebuie sa isi inregistreze o piesa si chestii din astea. bun s-a mai intamplat de vreo cateva ori iar eu m-am saturat si nu stiu cum sa ma despart de el sad help please.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Ciudat. poate si-a gasit pe alta in timpul asta care ai fost plecata din tara. orice e posibil.intr-o luna jumatate se pot intampla multe.mai ales daca el e frumusel, simpatic, adora cluburile...si altele...cum sa nu aiba pe alta?sigh ii zici simplu "ne despartim mi-a parut bine ca am vorbit cu tine, bafta in viata" si gata.nu o lungii ca dupa zice ca iti pare rau si etc sper ca te-am ajutat si poate dai si o funditahappy

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pur si simplu verde-n fata:Ramai domle cu piesele tale cu tot.LA REVEDERE!