| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a întrebat:

Hello:*Vreau sa va cer parerea...incepem cu inceputul. Cel mai bun prieten al meu a aflat ca imi place de el si prima oara cand m-a intrebat daca imi place de el am negatlaughingSi am zis dc sa nu ii zic adevarul si i l-am spus nu s-a suparat dar imi e teama sa nu se fi suparat pe mine, pe mess nu ma mai baga in seama si eu nu ma bag asa aiurea in seama ca pe urma sa nu creada ca sunt nebuna dupa elwinkingP. S.:si eu sunt cea mai buna prietena a lui(cel putin eramsad)...

Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Cel mai bine e sa discuti deschis, indiferent de rezultat; Oricare ar fi rezultatul, e cel mai bun. O relatie bazata pe minciuna (cat de mica) nu are viata lunga!

2 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Nu trebuia sa negi in primul rand. Spune-i sa iesiti la un suc sa discutati problema, roaga-l frumos.

| papushik_2619 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa vb cu el fata in fata sai spui ca nu vrei ca faptul cal placi sa strice prietenia voastra