| andutzu_3719 a întrebat:

acu un an am aflat ca o fata ma place, insa atunci eram cu altcineva si am ignorat-o.Acum doua luni, mi-am dat seama ca simt ceva pentru ea, si i-am explicat... A reactionat, zic eu, destul de bine, adica nu ras sau altceva, doar mi-a spus ca are prieten.Problema e ca am aflat de la alte colege, ca ea nu are prieten si ca incerca sa ma faca gelos..Am intrebat-o, insa a negat... Ce sa fac?winking

Răspuns Câştigător
| veronel16 a răspuns:

Pune mina intilnestete cu ea si sarut-o cu patima si fara timiditate.Sigur va reactiona altfel E foarte simplu nu crezi? Tine-ma la curent cu ce se intimpla>>> Succes!

3 răspunsuri:
| Retardatus9000 a răspuns:

Stiu cum e...sad si mie imi placea de o fata pe clasa a III-a si intr-o zi cand veneam din pauza strigau toate fete le...(Numele ei + al Meu pentru ca au mintit-o ca nu zice nimanui si ea le-a zis de cine ii place, acela sunt eu)Iar baietii mi-au spus tot asta dupa aceea am inceput sa simt ceva pentru ea pe clasa a Iv-a..Si asa imi place dea si acum dar nu stiu daca ii mai place de mine ei.cryingAm o poveste trista

| ZambetulEiNuMinte a răspuns:

Cum ai ignorat-o tu acum 1 an, asa incearca ea sa faca acum. Poate nu mai simte nimic pentru tine sau doar incearca sa iti faca ce i-ai facut tu ei.Bafta.

| andutzu_3719 explică:

Suntem clasa a VI-a, nu cred ca fetele gandesc asa diabolic, cum crezi tu ZambescChiarDacaStiu... Oricum mi-am cerut iertare de N ori...si nu cred ca mai are ceva cu mine din punctul asta de vedere