| seena8616 a întrebat:

Hello! vreau si eu niste remedii eficiente pentru fumatwinking

funda+vot tongue

Răspuns Câştigător
| costel_2144 a răspuns:

Ambitia este cel mai bun remediu eu m-am lasat dupa 13 ani

3 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Iti trebuie determinare si multe pachete de guma. De fiecare data cand simti nevoia sa fumezi mesteca guma si uita.O sa fie greu la inceput numai ca dupa o perioada chiar vezi diferenta. Pana ce organismul tau va scapa de toata nicotina vei tusi din cand in cand si atunci vei sti ca functioneaza. Stiu multe persoane care au folosit aceasta metoda. Succeshappy

| George_1784 a răspuns:

Daca ai determinare si ambitie poti sa te lasi foarte usor de fumat.eu am fumat 2 ani de zile si intr-o zi am zis gata nu mai fumez si de atunci nu am mai pus tigara in gura!