| seena8616 a întrebat:

Hello! vreau si eu un sfat in special de la fete: vara trecuta m-am vopsit cam des. am incercat aproape toate culorile de blond si s-a cam deteriorat parul. nu m-am mai vopsit deloc de aunci. insa eu natural st satena si au crescut varfurile peste blondul deschis si e cam inestetic. pot sa ma vopsesc saten doar de data asta chiar daca am putine fire despicate, iar apoi sa nu-l mai vopsesc mult timp?

fundita+vot

1 răspuns:
| andreea_4139 a răspuns:

Daca ai inceput sa te vopsesti parul se obisnuieste cu acea culoare sau nu neaparat, dar stiu ca daca ti l-ai vopsit parul nu-si mai revine la naturaletea ei.Parerea mea e sa te vopsesti, dar cand vopseaua isi pierde culoarea sa te vopsesti din nou.Ca asa nu are nici un farmec.happy Sper sa-ti fie de ajutor.