| lorela a întrebat:

Helloo, sunt boboaca si particip la bal laughing. si tema balului e ceva cu tari si eu sunt SUA. cand ne prezentam trebuia sa motivam alegerea facut. dc am ales sua. si habar nu am ce sa zic. Deci " Eu am ales aceasta tara deoarece..." ceva reprezentativ sau haios. :-ss

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Pentru ca acum daca eram in SUA duceam o viata mult mai buna si aveam si carnet de conducere si puteam vedea vedetele de la Hollywood in realitate.

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

P. S : aveam carnet de conducere de acum de la 16 ani, conduceam in fiecare zi si cele mai tari petreceri se fac in SUA, ca la carte.