| aviii a întrebat:

Helloo voi ati avut tema de vacanta? la ce materie? ati facut-o? e doar o intrebarebig grin

18 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Am avut foaaarte multe exercitii la matematica sad mi-am facut-o. Tu?

| aviii explică (pentru Măriucaaaaaaa):

Da...sad si eu am avut la mate 136 de ex mai exacthee heesad

| Nanami利 a răspuns:

Am avut la romana si mate, si acum mai am sa-mi fac o compunere si la mate sa termin de facut culegerea.

| Crucified a răspuns:

N-am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa-mi aduci aminte?
Am avut de citit o tona de carti si sa le mai fac si fise de lectura, eu am citit si facut fise dar tot mai am ca nu-s nici eu robot si acum trebuie pana joi sa duc toate fiselestraight face
Sa fac eu ceva pe diriga? Sa fac.

| Ioonela a răspuns:

Da, am avut la mate 460 de ex crying. Am facut-o dar nu chiar toata sad

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru Ioonela):

Wow sad si eu am avut vreo 50 de exercitii dar cu multe subpuncte fiecare sad. tu in ce clasa esti?

| aviii explică (pentru Măriucaaaaaaa):

Am trecut a 7. mie imi zici..am avut cu de toate.sad

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru aviii):

Si eu am avut destul de aiurea.

| Ioonela a răspuns (pentru Măriucaaaaaaa):

Sunt in clasa a XI-a. happy

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru Ioonela):

Si eu xD

| Striker14 a răspuns:

La romana si la mate. Nu am facut niciuna, nimeni din clasa nu a facut laughing

| minda23 a răspuns:

Am facut-o. Am avut la mate si la romana.

| Simmi a răspuns:

Am avut si la romana (unde am lucrat mult mai mult) si la matematica ( unde am lucrat mai putin ). La matematica uit repede, nu prea tin minte atatea formulee etc.

| aviii explică (pentru Simmi):

Nici eulaughingle uit repede.le-am mai copiat de pe caiet sau am scris raspunsurile de lasfarsitlaughing

| tisulyna1 a răspuns:

N-am facut-o si nici n-am degand s-o fac.
Am avut la istorie si la civica.

| anuca223 a răspuns:

Am avut la romana, mate si franceza.Le-am facut, dar pe ultima suta de metrii, ca la mate aveam vreo 200 de pagini.

| candycloudsoflullaby a răspuns:

La romana, am facut-o pe jumatate