| lorela a întrebat:

Helloo, sunt boboaca si particip la bal laughing. si tema balului e ceva cu tari si eu sunt SUA. cand ne prezentam trebuia sa motivam alegerea facut. dc am ales sua. si habar nu am ce sa zic. Deci " Eu am ales aceasta tara deoarece..." ceva reprezentativ sau haios. :-ss

5 răspunsuri:
| me a răspuns:

Ai ales tara pentru ca este una independenta de mult timp, exact ca tine

| Mihai7best a răspuns:

De ce nu ai ales Romania? Puteai face atatea glume de prostimea unora de aici incat luai miss garantat laughing cat despre america poti sa zici ca au inventat multe sporturi, sunt campioni mondiali la basket, si poti sa faci cateva glume pe seama obezitatii lor poate o sa dai bine spor big grin

| Mihai7best a răspuns:

Si ai incredere in tine incearca sa zambesti mereu si sa te simti bine si sa nu iti pese de cine se uita la tine si o sa vezi ca nu o sa ai emotii la nicio proba... a da daca crezi ca nu poti face asta bea ceva inainte prinzi curaj (serios) dar sa nici nu exagerezi big grin

| ICH_7846 a răspuns:

Zi si tu ceva legat de Rom-ul American. Eu as rade

| lorela explică:

laughing mersi mult. Nustiu ar trebui sa fie ceva amuzant sa nu ma apuc cu filoziofieee. ceva scurt happy. Am fost Romania cam 3 saptamani apoi mi-au schimbat parteneru si tara.