| opierdevara a întrebat:

HelloW`

In curand e ziua baiatului pe care il plac.

Dati`mi sh mie idei de cadouri. O sa plec in tabara cateva zile sh vreau sa ii iau ceva de acolo. dar nu stiu ce...

Funda la cel mai interesant raspuns

1 răspuns:
| Lullu21 a răspuns:

Hey`z.*)) Daca zici ca pleci la tabara daca va fi si el acolo pai la disco ii poti dedica o piesa...desigur de dragoste.sa iei patru cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!".Ai putea sa-i dai o jucarie de plush.lantisor cu numele leu sau al tau.un obiect cu poza voastra.rama pentru foto.calendar pentru un an cu pozele voastre, cina romantica.un animalut.minge.magneti pentru frigider cu mesaje sau modele de dragoste.glob zapada. funda.*))