| anonim_4396 a întrebat:

HELLPP! Am fost la un suc cu fetele si unii fumau si mia intrat fum de tigara in haine(bine ca aici am dat hainele cu parfum. a fost destul de simplu)dar mia intrat si in par si acum miros in par a fum de tigara ca si cum as fi fumat dar nu am facut-o.plz ce sa fac sa nu ma vada parintii? si fara chestii de genu cu spala-te pe cap. FUNDA mare+VOT! Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AlexGrama a răspuns:

Încearcă să le explici dacă te întreabă, este cea mai simplă soluţie. Şi nu înţeleg ce se întâmplă dacă te văd părinţii, nu ar trebuie să te şi miroasă? Nu vreau funda.

3 răspunsuri:
| Narcissa a răspuns:

Buna.
E cam ca si cu parfum.Stii? Te poti da cu fixativ sau spuma si zici ca ti-ai facut parul. O sa mascheze mirosul pentru ca e puternic. Daca merge funda te rog. Bafta!

| DeathBat6661 a răspuns:

Salut!
Nu ai alta solutie,
trebuie sa te speli pe cap sau sa te dai cu fixativ.
Altceva nu stiuhappy
Succeshappy
Bye:*

| Deduts a răspuns:

Incearca un fixativ.Destul de prost dar frumos mirositor. Succes.