| FinettiMlk a întrebat:

Heloo care-i treaba cu "insecta de companie"? laughing straight face am vazut o "intrebare" gen: am o insecta de companie "musca." " albina". Si raspunsuri ciudateX_x
Deciii thinking laughing)
FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Deci,este o intrebare pusa la misto, cu raspunsuri la misto fiindca e de la categoria Trivia/Amuzante, care e categoria specifica acestor intrebari.Pe scurt, Trivia/Amuzante e categoria glumelor.Pahappy.

1 răspuns:
| Yannku a răspuns:

Pai insecta de companie te poti gandi si la paduchi laughing)